Draudimo paslaugų pardavimas internetu draudimo bendrovėje Seesam insurance Lietuvos filialas


Įvadas. „Seesam insurance as Lietuvos filialas“ draudimo kompanijos internetinės svetainės analizė. „Seesam insurance as Lietuvos filialas“ draudimo kompanijos internete teikiamos paslaugos. „Seesam insurance as Lietuvos filialas“ draudimo kompanijos swot analizė. Išvados. Literatūra.


Vienas iš paprasčiausių paslaugų ir prekių įsigijimo būdų – internetinės svetainės. Klientams užtenka turėti internetinę prieigą ir jie gali naudotis visomis interneto galimybėmis. Kiekviena įmonė siekdama kuo didesnių pardavimų stengiasi savo produktus platinti visais galimais kanalais. Tuose pačiuose pardavimų sektoriuose konkuruoja dauguma įmonių, todėl jos privalo visus savo produktus pateikti kuo patraukliau klientui. Internetinis tinklapis puiki vieta realizuoti klientų poreikius, suteikiant galimybę prekes įsigyti vietoje ar gauti patarimus, kaip išsirinkti labiausiai klientui tinkamą paslaugą ar prekę. Taip pat internetinės svetainės yra vienos iš pigiausių paslaugų platinimo priemonių, todėl labai svarbu, kad kiekviena įmonė itin gerai paruoštų savo tinklalapius pritaikant juos prie klientų poreikių.

Darbo uždaviniai:

Pateikti informaciją apie draudimo kompanijos „Seesam Insurance AS Lietuvos filialas“, internetinį puslapį.

Išanalizuoti draudimo kompanijos „Seesam Insurance AS Lietuvos filialas“, internete siūlomus produktus.

Atlikti draudimo kompanijos „Seesam Insurance AS Lietuvos filialas“, SWOT (SSGG) analizę.

„Seesam Insurance AS Lietuvos filialas“ pagrindiniu tinklapiu labai paprasta naudotis, kadangi prie kiekvienos nuorodos galima rasti laukelius „Daugiau“ su naudojimosi instrukcija ir papildomais paaiškinimais. Klientams pateikiama aktualiausia informacija dažniausiai kylantiems klausimams: „Ką daryti atsitikus draudimo įvykiui?“, „Kaip sumokėti už draudimą?“, „Eismo įvykio deklaracija“. Taip pat populiariausi asmeniniai produktai: „Privalomasis“, „Medicinos išlaidos kelionėje“, „Namų turto draudimas“, ,,Automobilio draudimas“, ,,Asmens draudimas nuo nelaimingų atsitikimų“ ir t.t. Neradus reikiamos informacijos nukreipiama kreiptis į konsultacijas tiek telefonu, tiek internetu.

Apibendrinant galima teigti, jog „Seesam Insurance AS Lietuvos filialas“ informaciją apie savo įmonės veiklą dalinasi ne tik realioje erdvėje, bet ir internetinėje svetainėje. Internetiniame puslapyje informuojama apie draudimo kompanijos teikiamus draudimo produktus. Taip pat yra sudaryta galimybė šiuos produktus įsigyti svetainėje arba gauti draudimo pasiūlymus pagal kliento poreikius, paštu ar paskirti susitikimas.

  • Microsoft Word 135 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1641 žodžiai)
  • Kolegija
  • Arvidas
  • Draudimo paslaugų pardavimas internetu draudimo bendrovėje Seesam insurance Lietuvos filialas
    9 - 1 balsai (-ų)
Draudimo paslaugų pardavimas internetu draudimo bendrovėje Seesam insurance Lietuvos filialas. (2016 m. Gegužės 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/draudimo-paslaugu-pardavimas-internetu-draudimo-bendroveje-seesam-insurance-lietuvos-filialas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 08:02
×