Draudimo paslaugų pardavimas internetu draudimo bendrovėje Seesam insurance


Įvadas. seesam“ insurance as Lietuvos filialas internetinės svetainės apžvalga. „Seesam insurance as“ draudimo kompanijos internete teikiamos paslaugos. „Seesam“ insurance as Lietuvos filialo swot analizė. Išvados. Literatūra.


Šiomis dienomis nebe naujiena įvairių paslaugų ar prekių įsigijimas internetu. Tai patrauklu, nes galima padaryti, bet kada ir bet kur, kur yra internetas. Galima teigti, kad prekių įsigijimas internete yra vienas paprasčiausių prekių įsigijimo būdų. Draudimo paslaugos nėra išimtis, tai populiarėja kiekvieną dieną ir vartotojas vis dažniau imasi iniciatyvų ir ryžtasi savarankiškai įsigyti draudimo paslaugas internetinėse svetainėse.

Kiekviena draudimo įmonė siekdama, kuo didesnių pardavimų, stengiasi savo paslaugas platinti visais galimais kanalais, kurie yra prieinami klientams. Vertindami klientų poreikius ir galimybes, siekia pardavimo kanalus padaryti kuo paprastesnius, kuo patrauklesniu kiekvienam vartotojui. Galima teigti, kad internetinis tinklapis tinkama vieta realizuoti klientų poreikius, suteikiant galimybę prekes ar paslaugas įsigyti vietoje ar gauti patarimus, kaip išsirinkti labiausiai klientų poreikius atitinkančią paslaugą ar prekę. Be viso to internetinės svetainės, kaip pardavimų kanalas yra vienos iš pigiausių paslaugų platinimo vietų. Labai svarbu, kad kiekviena įmonė tinkamai paruoštų savo internetines svetaines, kuriose galima įsigyti paslaugas, pritaikant jas pagal klientų gebėjimus ir poreikius.

Darbo tikslas: atlikti „Seesam“ Insurance AS Lietuvos filialas elektroninių draudimo paslaugų pardavimo internetu analizę.

Išanalizuoti internetu parduodamų paslaugas jų aprašymų, pasiūlymus, kainą, pateikimo aiškumą;

Darbo objektas – draudimo bendrovės „Seesam“ Insurance AS Lietuvos filialas paslaugų pardavimas internetu

Draudimo įmonės tinklapis internete – tai kaip visą parą dirbanti parduotuvė ar pardavėjas, kuris parduoda ne gyvybės draudimo paslaugas, bet kuriuo metu, kai tik klientas yra pasiruošęs. Atvesti potencialų klientą į įmonės internetinę svetainę yra tik dalis darbo, kita svarbi dali yra, kad atėjęs į internetinę svetainę, klientas rastų jam naudingą informaciją, rastų atsakymus į klausimus ir įsigytų reikiamą, jo poreikius atitinkančią draudimo paslaugą kaip pvz. automobilio ar turto draudimą.

Draudimo paslaugų pirkimo procesas yra visiškai saugus: tiek pateiktiems duomenims, tiek elektroninis atsiskaitymas yra patikimas ir vykdomas laikantis visų elektroninės komercijos saugumo reikalavimų. Tituliniame puslapyje, esančiame pagrindiniame meniu pasirenkame vieną iš keturių draudimo rūšių, kurią pageidaujama įsigyti. Duomenis suvesti yra paprasta ir patogu, iš karto gausime draudimo pasiūlymą, o apmokėjus – draudimo polisą į savo el. pašto dėžutę.

Draudimo sutarties sudarymui reikia atlikti 5 žingsnius. 1 žingsnis: reikia suvesti pradinius duomenis, kad sužinoti reikiamo draudimo kainą. Reikia pateikti pagrindinę informaciją apie draudimo objektą. Ši informacija yra būtina tiksliai draudimo įmokai paskaičiuoti. [2]

  • Microsoft Word 460 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (2243 žodžiai)
  • Kolegija
  • Renata
  • Draudimo paslaugų pardavimas internetu draudimo bendrovėje Seesam insurance
    10 - 1 balsai (-ų)
Draudimo paslaugų pardavimas internetu draudimo bendrovėje Seesam insurance. (2017 m. Vasario 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/draudimo-paslaugu-pardavimas-internetu-draudimo-bendroveje-seesam-insurance.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 12:01
×