Draudimo samprata ir funkcijos


Draudimo funkcijos. Draudimo funkcija. Draudimo samprata. draudimo funkcijos.. Draudimo samprata. draudimo funkcijos. Draudimo reiksme ir funkcijos. Draudimo imokos samprata. Draudimo reiksme ir funkcija. "lietuvos draudimo" funkcijos. Draudimo samprata, draudimo funkcijos. 39.draudimo funkcija.

Draudimo samprata ir funkcijos. Draudimo skirstymas ir jo teisinė reikšmė. Draudimo šakos ir grupės. Didelė draudimo rizika. Draudimo sutartis ir draudimo sutartinių santykių dalyviai. Draudimo rizika. Draudimo suma. Draudimo rizikos samprata. Draudimo rizikos padidėjimas ir sumažėjimas. Draudimo sumos samprata. Draudimo įmoka. Draudiminis įvykis. Draudimo išmoka. Franšizė. Draudimo įmokos (premijos) samprata. Draudiminio įvykio samprata. Išskaita ir jos formos.

Ypatingos draudimo grupės - laidavimo draudimas ir kredito draudimas. Pirmoji grupė savo prigimtimi artimesnė CA draudimui; antroji - turto draudimui.

5. pagal draudimo sutarties galiojimo ar draudiminės apsaugos suteikimo trukmę:

Ilgalaikiu draudimas laikomas tuomet, kai draudimo sutartis tęsiasi ilgiau nei vienerius metus. Draudimo sutartis, sudaroma trumpesniam laikotarpiui nei vieneri metai, vadinama trumpalaike.

Priklausomai nuo draudimo rizikos rūšies draudimas skirstomas į šakas ir grupes.

Draudimo sutarties forma turi būti rašytinė. Draudimo sutartį patvirtina draudimo liudijimas (polisas).

  • Microsoft Word 27 KB
  • 2016 m.
  • 8 puslapiai (4501 žodžiai)
  • Universitetas
  • Draudimo samprata ir funkcijos
    10 - 1 balsai (-ų)
Draudimo samprata ir funkcijos. (2011 m. Rugpjūčio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/draudimo-samprata-ir-funkcijos.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 16 d. 09:17
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!