Draudimo sutartis referatas


Įvadas. Draudimo sutarties sąvoka. Draudimo sutarties sudėtinės dalys. Draudimo sutarčių skirstymas. Draudimo liudijimas (polisas). Šalių teisės ir pareigos. Draudiminis įvykis. Draudimo įmoka (premija). Draudimo išmoka. Kiti draudimo sutarties dalyviai. Sutarties šalių pasikeitimas. Draudimo sutarties terminai, pasibaigimas ir negaliojimas. Atsakomybė už sutarties pažeidimus. Išvados. Naudota literatūra.

Šiame darbe aš smulkiau išanalizuosiu draudimo sutarties sampratą: apibrėšiu jos sąvoką, paaiškinsiu reikšmę bei išvardinsiu pagrindinius požymius. Visa tai yra svarbu norint objektyviai suvokti, kokia yra draudimo sutartis.

Darbo tikslas- išanalizuoti pagrindinius su draudimo sutartimi susijusius aspektus.

Darbo pradžioje apibrėžiama draudimo sutarties sąvoka, jos sudėtinės dalys, draudimo sutarčių skirstymas. Visa tai tam, kad būtų aiškiai apibrėžta draudimo sutarties sąvoka. Toliau kalbama apie draudimo sutarties šalis (draudiką ir draudėją), draudimo sutartys yra aktualios būtent jiems. Apibrėšiu abiejų draudimo sutarties šalių teises bei pareigas. Taip pat svarbūs ir kiti draudimo sutarties dalyviai. Norint sudarinėti draudimines sutartis svarbu aiškiai apibrėžti draudiminio įvykio sąvoką, kokias draudimo įmokas bei išmokas reikia mokėti, atsitikus tokiam įvykiui. Galiausiai aptarsiu draudimo sutarties galiojimo terminus ir su jais susijusius aspektus, išimtines sąlygas, pasirašius draudimo sutartį, kurios apibrėžia atsakomybę už draudimo sutarties nesilaikymą ir draudimo sutarties perleidimo sąlygas.

  • Microsoft Word 627 KB
  • 2014 m.
  • 16 puslapių (4351 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kristina
  • Draudimo sutartis referatas
    10 - 4 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Draudimo sutartis referatas. (2014 m. Kovo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/draudimo-sutartis-referatas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 13:24
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo