Draudimo veikla Lietuvoje: rūšys ir paskirtis


Draudimo veikla Lietuvoje. ĮVADAS Kas tai yra draudimas? Kokia jo paskirtis? Gyvybės draudimas. Ne gyvybės draudimas. Išvados.


Išnagrinėti ir apžvelgti, kuris draudimo sektorius gyvybės ar ne gyvybės turi daugiau veiklos sąnaudų ir kaip jos kinta metams bėgant.

Apžvelgti draudimo sektorių įmokų ir išmokų statistinius duomenis ir juos išnagrinėti.

Aptarti, kuris draudimo sektorius, gyvybės ar ne gyvybės, yra pelningesnis.

Šiame namų darbe analizuosiu gyvybės ir ne gyvybės draudimo sektorių veiklą ir rezultatus.

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, draudimas ligos atveju, turto draudimas, laidavimo draudimas, kredito draudimas ir kt.

Panagrinėkime 1 lentelę. Pateikti yra nuo 2012 iki 2015 metų. Pastebime, kad gyvybės draudimo sektoriaus veiklos sąnaudos tolygiai didėja, o ne gyvybės draudimo sektoriaus veiklos sąnaudos svyruoja. Pavyzdžiui 2012 metais, savo veiklai skyrė daug daugiau nei 2013 ir 2014 metais, bet 2015 metais skyrė daugiausiai. Taip pat iš šios statistikos, galima pastebėti, kad ne gyvybės draudimo sektorius yra daug platesnis, nes veiklos sąnaudos yra dvigubai, kai kuriais metais netgi trigubai, didesnės už gyvybės draudimo veiklos sąnaudas.

Mums svarbu paanalizuoti, kaip keitėsi įmonių investicijos. Bendra draudimo įmonių investicijų suma padidėjo nuo 573,33 mln. Eur. iki 595,96 mln. Eur. ir paaugo 3,95procentais. Gyvybės draudimas investicijoms skiria daugiau pinigų ir per pusmetį investavimas padidėjo 4,3 procentais, neatsilieka ir ne gyvybės draudimas, jų investavimas padidėjo 3,5 procentais. Tai parodo , jog ir gyvybės ir ne gyvybės draudimo įmonės gali sau leisti plėstis.

  • Microsoft Word 116 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1098 žodžiai)
  • Universitetas
  • Matas
  • Draudimo veikla Lietuvoje: rūšys ir paskirtis
    10 - 2 balsai (-ų)
Draudimo veikla Lietuvoje: rūšys ir paskirtis . (2019 m. Sausio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/draudimo-veikla-lietuvoje-rusys-ir-paskirtis.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 26 d. 18:55
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema