Draudžiama reklama skaidrės


Pranešimo struktūra. Įvadas. Kas yra reklama? Reklamos funkcijos. Kokia turi būti reklama? Draudžiama reklama. Draudžiama įrengti reklamą. Tabako reklama. Alkoholio reklama. Už reklamos kontrolę atsakingos institucijos. Sankcijos už Reklamos įstatymo pažeidimus. Išvados. Naudota literatūra.


Įvadas; Kas yra reklama?; Reklamos funkcijos; Kokia turi būti reklama?; Draudžiama reklama; Draudžiama įrengti reklamą...; Reklamų nuostatai; Už reklamos kontrolę atsakingos institucijos; Sankcijos už nusižengimus; Išvados; Naudota literatūra.

Tikslas – išanalizuoti reklamos draudimus, kurie apriboja reklamos kūrėjų veiksmus Lietuvos Respublikoje. Uždaviniai: 1. Išsiaiškinti kaip yra apibrėžiamas reklamos terminas; 2. Išanalizuoti kokia turėtų būti priimtina, leidžiama reklama; 3. Nustatyti kokios reklamos yra draudžiamos Lietuvos Respublikoje; 4. Ištirti kokios institucijos fiksuoja draudžiamas reklamas.

Reklama – informacija, kuria siekiama padėti parduoti arba skatinti įsigyti tam tikrą produkciją ar paslaugas. Įstatymuose bei suformuotoje teismų praktikoje kaip esminis reklamos požymis, išskiriantis ją iš kitos informacijos, yra įtvirtintas specialus jos tikslas - įtakoti vartotojo ekonominę elgseną.

Padori ir teisinga; Aiškiai atpažįstama; Pateikiama taisyklinga lietuvių kalba; Nepažeidžianti visuomenės moralės principų; Nežeminanti žmogaus garbės ir orumo; Nekurstanti tautinės, rasinės, religinės, lyčių ar socialinės neapykantos bei diskriminacijos; Nešmeižianti ar nedezinformuojanti; Neskatinanti prievartos, agresijos, panikos ar elgesio, keliančio grėsmę sveikatai, saugumui ir aplinkai; Nepiktnaudžiaujanti prietarais, žmonių pasitikėjimu, jų patirties ar žinių stoka; Be fizinio asmens sutikimo reklamoje draudžiama minėti jo vardą, pavardę, pateikti nuomonę, informaciją apie jo privatų ar visuomeninį gyvenimą, turtą, naudoti fizinio asmens atvaizdą; Reklamos skleidimui draudžiama naudoti specialias pasąmonę veikiančias priemones ir technologijas; Draudžiama panaudoti reklaminę medžiagą, kuri parengta pažeidžiant autorių teises į literatūros, meno, mokslo kūrinius ir (ar) gretutines teises.

  • MS PowerPoint 13135 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (664 žodžiai)
  • Universitetas
  • Silvija
  • Draudžiama reklama skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Draudžiama reklama skaidrės. (2020 m. Balandžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/draudziama-reklama-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 04 d. 16:15
×
115 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo