Draudžiamųjų rizikų vertinimas ir valdymas


Įvadas. Draudžiamųjų rizikų vertinimo teorinė dalis. Rizikos vertinimas. Rizikos vertinimo ir valdymo etapai. Draudžiamųjų rizikų valdymo teorinė dalis. Rizikos valdymas. Būdai rizikai valdyti. Rizikos mažinimo būdai. Draudimo įmonių veiklos rodikliai, statistinė - analitinė analizė. Išvados ir rekomendacijos. Summary. Literatūra ir šaltiniai.

Šiuolaikinio rizikos valdymo mokslo pradininku galima laikyti Russel’ą B. Gallagher’į, kuris 1956 metais Harvard Business Review išspausdino straipsnį – Rizikos valdymas: nauja rizikos valdymo epocha (angl. Risk management: A New Phase of Risk Control). Pagrindinė straipsnio idėja – kiekvienoje įmonėje ir organizacijoje paskirti po asmenį, atsakingą už grynosios rizikos valdymą. Tuo metu pagrindinė rizikos valdymo priemonė buvo draudimas, ir stambios, įskaitant ir tarptautines, korporacijos dažniausiai turėjo asmenis, atsakingus už draudimo polisų valdymą ir draudimo įmokų priežiūrą.

Tyrimo metodai – mokslinės literatūros nagrinėjimas, palyginimas, draudimo rinkos Lietuvoje statistinė analizė.

Darbo tikslas: išnagrinėti bei pristatyti rizikos vertinimo ir valdymo būdus.

Tyrimo uždaviniai:

oišnagrinėti rizikos valdymo modelius;

oįvertinti rizikos vertinimo ir valdymo būdus;

  • Microsoft Word 54 KB
  • 2013 m.
  • 22 puslapiai (4392 žodžiai)
  • Universitetas
  • Virginija
  • Draudžiamųjų rizikų vertinimas ir valdymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Draudžiamųjų rizikų vertinimas ir valdymas . (2013 m. Balandžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/draudziamuju-riziku-vertinimas-ir-valdymas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 10:18
×