Dronų nuoma


Santrauka. Įvadas. Verslo šakos aprašymas. Dabartinė situacija rinkoje ir verslo šakos plėtros tendencijos. Verslo idėja ir jos pagrindimas. Įmonės vizija, misija. Įmonės tikslai šioje verslo plano dalyje. Marketingo planas. Situacijos analizė (makro ir mikro aplinka). Ssgg. Produktas/paslauga. Vartotojų aptarnavimas. Kainų politika bei pardavimo strategija. Pardavimų prognozės. Organizacinis planas. Nuosavybės forma. Organizacinė valdymo struktūra, funkcijų pasiskirstymas/ personalas. Darbo užmokestis. Rizikos įvertinimas. Galimi rizikos veiksniai. Naujų technologijų pasirodymo tikimybė. Alternatyvi veikla (strategijos). Finansinis planas. Finansiniai poreikiai ir ištekliai. Pelno prognozės. Pelningumo (lūžio) taškas. Balansas. Išvados. Literatūra. Priedai. Firmos dokumentacija.


Šį idėja pagrinde bus reklamuojama internete- tinklapyje facebook.com ir įmonės tinklapyje, kur bus nurodytos kainos, ir kontaktai, kuriais susisiekus galima išsinuomoti droną.

Šios įmonės išskirtinumas, kad nuoma bus aktyviai siūloma įvairioms progoms, o net tik kaip pramoga, nes su drono, pagalba galima puikiai nufilmuoti ar nufotografuoti vestuves gimtadienius, mergvakarius, ir pan., iš įdomaus rakurso ir tam nebūtina pirkti brangios aparatūros, o galima išsinuomoti už prieinama kaina.

Vilniuje yra 4 panašios įmonės, jų siūloma kaina svyruoja nuo 25-150eur. Kai mūsų įmonė siūlys prekes nuo 10-80eur., už tokia pat aparatūra.

Iš viso mūsų verslas kainuos 2071eur, tai dronų kainą ir blogiausiu atveju, jai įmonė bankrutuos, dronus balimas bus parduoti, mes prarasime ~10% sumos kuria įdėsime į įmonės atidarymą. Mūsų didžiausia rizika ta, kad nerasime klientu, nesugebėsime įsilieti į rinką, bet tokia rizika yra keliama bet kokiai įmonei.

Personalą sudarys vienas žmogus, tai yra vadovas, kuris bus atsakingas už buhalterija, dronų nuvežimą, užsakymų priėmimą. Kaip per metus tikimasi vos ~40 nuomų, tai apie 3 nuomos, per mėnesį tai tikrai nėra daug ir vienas žmogus gali tai įvigdyti.

Taigi verslas kainuotu nedidele suma ir ji grįžtu per pirmus metus, jai verslas nebūtų paklausus tai mes prarastume tik apie 10% sumos. Jai įmonė bus paklausi, pirma bandysime įsigyti vis daugiau dronų ir plėstis skirtinguose srityse, įsigyti vis nauja įrangą, tada pereitume į UAB ir rastume tiekėjus, kad pardavinėti dronus, o tada galima butu susimatyti ir dėl dronų kuriami- tokie planai yra keliami artimiausiems 10metų.

Mes ruošiamės nuomoti įvairiu rūšių dronus, kad pirkėjas galėtu pasirinkti kokiam tikslui jam reikia drono, jai pramogai, tai gal užteks kvadkopterio kurio nuomos kaina yra mažesnė, o jai filmavimui ar fotografavimui kokiu vestuvių siūlysime brangesni varianta, kad kokybė butu geresnė.

Šiuo metu yra 4 įmonės kurios Vilniuje siūlo šia paslauga:

Visos įmonės siūlo kvadkopterius. Šita rinkos dalis tik kuriasi, nes dronai dar tik neseniai įgav populiarumą, todėl rinka dar nedidėle ir konkurentu skaičius nedidelis. Jai mes siūlysime gera ir kokybiška prekia su prieinama kaina, mes turėsime savo pirkėjus.

Mes siūlysime 2 rūšys kvadkopterius (nes kvadkopterius gali būti ir mini didžio), 1 rūšį heksakopteriu. Taip mes stengsimės pritraukti tiek pirkėjus kurie nori linksmai praleisti laisvalaikį ir ji nufilmuoti, ir taip pat siūlysime savo paslaugas vestuvių, gimtadienių, mergvakarių ir bernvakarių filmavimui, ir fotografavimui.

Šiai verslo įdėjai įgyvendinti reikės mažai išlaidų ir bus pakankamai didėles pajamos, nes už dronus sumokėti, kad įsigytume reikės tik karta. O drono nuoma sudaro 1/10 drono kainos, tai mums per 10 nuomų suma sugrįžtą, tuo labiau dronui nereikia specialiu patalpų kur juos laikyti ir papildomų išlaidu per pirmus 2metus neturėtu būti, nes mes turėsime garantija.

  • Microsoft Word 1050 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (2689 žodžiai)
  • Universitetas
  • Agnė
  • Dronų nuoma
    10 - 2 balsai (-ų)
Dronų nuoma . (2018 m. Lapkričio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/dronu-nuoma.html Peržiūrėta 2019 m. Balandžio 23 d. 20:57
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!