Drožyba skaidrės


Medžio dirbiniai. Kada atsirado pirmieji medžio dirbiniai? Kokie pirmieji medžio drožėjai? Medžio drožyba kas tai? Kur galima rasti geriausius medžio dirbinius? Kam reikalinga gera medžiaga? Iš kokios medžiagos geriausia? Medžio drožyba jau nuo senovės. Kodėl negalima vogti kitų idėjų? Patirtis čia labai reikalinga. Kokios gali nutikti problemos medžiui?

Meno šaka, apimanti meninių dirbinių iš medienos gamybą, kurią galimą naudoti tiek dėl grožio, tiek dėl kasdieninių dalykų.

Geriausius medžio dirbinius galimą rasti žemaitijoje ir turi gerus drožėjus kaip Petras Balsys, Stanislovas Jankas, Juozas Lukauskas, Vytautas Majoras, Vytautas Rauktys ir t.t.

Medienos tipas yra labai svarbus. Lapuočių yra sunkiau formuoti, bet turi didesnį blizgesį ir ilgaamžiškumą. Minkštesnė mediena gali būti lengviau drožti, bet yra labiau linkę į žalos. Bet mediena gali būti iškirpti, bet jie visi turi skirtingas savybes ir charakteristikas. Pasirinkimas priklauso nuo drožyba reikalavimus daroma, pavyzdžiui išsamus rodiklis reikės medienos su smulkiagrūdžio ir labai mažai figūra tokia stipri figūra gali trukdyti skaitymo "smulkių detalių.

Turbūt du labiausiai paplitusių medžiai naudojami drožyba yra Liepų ir Tupelo, abu yra lapuočių, kad yra gana lengva dirbti. Kaštonas, ąžuolo, riešutmedžio Amerikos, raudonmedžio ir tiko taip pat yra labai geri miškai; o bauda darbo Italijos riešutmedžio, klevo, obuolių, kriaušių, slyvų langelį arba, paprastai pasirinko.

  • Technologijos Skaidrės
  • MS PowerPoint 1270 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (437 žodžiai)
  • Augustinas
  • Drožyba skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Drožyba skaidrės. (2015 m. Lapkričio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/drozyba-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 18:52
×