Druska - gyvybė ar baltoji mirtis


Vilniaus lietuvių namai. jan chomicz. druska – gyvybė ar baltoji mirtis. Įvadas. Kas yra druska? Cheminė druskos kristalo sandara. Druskos panaudojimas. Druskos panaudojimas kietiesiems diskams. Druskų rūšys. „OHO“ traškučiai. Druską vartokite saikingai! Druskos kasykla ,,Wieliczka“. Druskos kasykloje ,,Wieliczka“ yra įrengta SPA sanatorija. Praktinis darbas (Kristalų auginimas). Kristalai išauginami lėto garavimo būdu. Išvados.

Vilniaus lietuvių namaijan chomiczdruska – gyvybė ar baltoji mirtisprojektinis darbasdarbo vadovėmokytoja apolonija visockytė.

Mažiausiai jau 4 tūkstančių metų žmonija vartoja druską, dabar žinoma apie 14 tūkstančių druskos panaudojimo būdų.Tai viena iš labiausiai naudojamu medžiagų pasaylyje, tačiau ne kikvienas žmogus žino jos sandarą ir poveiki organizmaui bei aplinkai. Tema: DRUSKA – GYVYBĖ AR BALTOJI MIRTIS Tikslas: Susipažinti su druskos sandarą ir jos savybemis Uždaviniai: Aptarti druskos savybes ir jos poveiki žmogui.

Žymiausia Lenkijos akmens kasykla, veikianti nuo viduramžių iki šių dienų. Bendras kasyklos ilgis apie 300 km. Kasykla yra suskirstyta į 9 lygmenis, kiekviename lygmenyje parodyti visi kasybos technologijų plėtros etapai įvairiu istoriniu laikotarpiu. Nuo 1978 m. rugsėjo 9 d. druskos kasykla yra įrašyta į UNESCO saugomų objektų sąrašą kaip viena iš seniausių pasaulyje iki šiol dirbančių druskos kasyklų.

Ši požeminė sanatorija yra įkurta 1958 metais. Kas turi problėmų su astma, plaučių ar kvepavimo takų ligomis ypač patartina ten apsilankyti, nes ore esantys druskos atomai labai gerai išvalo visą kvėpavimo sistemą.

Kas reikalinga: Stiklainis Vanduo Druska Kažkoks pagaliukas arba pieštukas Dažai (galima ir nenaudoti) Virvutė Darbo eiga: Užkaisti vandenį. Įpilti apie 0,3-0,5kg druskos į karštą vandenį (kad greiciau ištirptu).

  • Chemija Skaidrės
  • MS PowerPoint 4113 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (637 žodžiai)
  • Jonas
  • Druska - gyvybė ar baltoji mirtis
    10 - 5 balsai (-ų)
Druska - gyvybė ar baltoji mirtis. (2015 m. Birželio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/druska-gyvybe-ar-baltoji-mirtis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 19:41
×