Druskininkų kurorto viešbučių rinka ir jos išskirtinumas Lietuvos kurortų atžvilgiu


Druskininkų kurorto viešbučių rinka ir jos išskirtinumas Lietuvos kurortų atžvilgiu. Druskininkų kurorto statistika. Turistų skaičiaus kaita 2012-2013m. Turistų skaičiaus kitimas 2013-2014m. ( I pusmetis). Turistų iš užsienio skaičiaus kaita 2012-2013m. Rinkai įtakojantys faktoriai/veiksniai. Lietuvos kurortų palyginamoji analizė. Lietuvos kurortų palyginamoji analizė(II). Išvados/pasiūlymai. Naudota literatūra.

Druskininkų kurorto statistika Rinkai įtakojantys faktoriai/veiksniai Lietuvos kurortų palyginamoji analizė Išvados/pasiūlymai.

Viešbučių skaičius ir kokybė. Pasiekiamumas Sveikatingumo ir sveikatinimo paslaugos Infrasturktūra Druskininkų vandens atrakcionų parkas ,,Snow“ ledo arena.

IŠVADOS: Palyginę Druskininkų ir kitų Lietuvos kurortų viešbučių rinką galime teigti, kad Druskininkai užima stiprią poziciją kitų Lietuvos kurortų atžvilgiu ir yra vienas iš perspektyviausių kurortų Lietuvoje. Tai rodo didėjantis turistų skaičius ir viešbučių užimtumas, naujų turizmo objektų statyba ir jų populiarumas tarp turistų.

  • Turizmas Skaidrės
  • MS PowerPoint 1338 KB
  • 2015 m.
  • 11 puslapių (208 žodžiai)
  • Linas
  • Druskininkų kurorto viešbučių rinka ir jos išskirtinumas Lietuvos kurortų atžvilgiu
    10 - 5 balsai (-ų)
Druskininkų kurorto viešbučių rinka ir jos išskirtinumas Lietuvos kurortų atžvilgiu. (2015 m. Balandžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/druskininku-kurorto-viesbuciu-rinka-ir-jos-isskirtinumas-lietuvos-kurortu-atzvilgiu.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 19:36
×