DSL


Kas yra dsl. Dsl sparta. Kas yra duomenų priėmimo sparta. Dsl modemai. Nuo ko priklauso parsisiuntimo sparta. Kas yra vdsl.

Kas yra dsl? Kokia dsl sparta? Kaip veikia dsl? Kuo dsl skiriasi nuo analoginių prisijungimo prie interneto būdų? Kokios įrangos reikia dsl prieigai? DSL yra nauja modemo technologija, kuri gali vieną porą varinių telefono laidų paversti trijų kanalų duomenų perdavimo sistema (balso perdavimo, duomenų priėmimo (downstream) bei siuntimo (upstream)). DSL vartotojai gali realiame laike naudotis interaktyvia daugialype terpe (multimedia) bei vaizdo sistema ir naudotis tokiomis technologijomis kaip kolektyvinio darbo priemonės (collaborative computing), vaizdo konferencijos, nuotolinis valdymas. •Labiausiai paplitusios dvi DSL paslaugos rūšys ir platus greičių spektras: •asimetrinis DSL (ADSL), optimizuotas greitam naršymui Internete.• Simetrinis DSL (SDSL) skirtas tarnybinių stočių bei svetainių palaikymui, kolektyvinio darbo priemonių diegimui ir naudojimui ir Interneto prieigai. •Vienu kanalu duomenų srautas priimamas iki 1,5 Mbit/s greičiu, antru kanalu išsiunčiamas - iki 768 Kbit/s greičiu. Trečias kanalas perduoda balso signalus, todėl vienu metu galima naudotis telefonu ir jungtis prie Interneto. DSL modemas yra visuomet įjungtas ir prijungtas, kaip ir jūsų telefonas, todėl vartotojui nereikia niekur skambinti norint prisijungti prie Interneto.

Dsl yra nauja modemo technologija, kuri gali vieną porą varinių telefono laidų paversti trijų kanalų duomenų perdavimo sistema (balso perdavimo, duomenų priėmimo (downstream) bei siuntimo (upstream)).

Dsl vartotojai gali realiame laike naudotis interaktyvia daugialype terpe (multimedia) bei vaizdo sistema ir naudotis tokiomis technologijomis kaip kolektyvinio darbo priemonės (collaborative computing), vaizdo konferencijos, nuo

Dsl modemas yra visuomet įjungtas ir prijungtas, kaip ir jūsų telefonas, to•dsl modemų yra įvairių greičių ir galimybių. Duomenų priėmimo (downstream) sparta svyruoja nuo 256 kbit/s iki. mbit/s. Didžiausia priėmimo ir siuntimo sparta priklauso nuo tokių veiksnių, kaip atstumas tarp vartotojo dsl modemo ir paslaugų tiekėjo dsl stotidažnių skirstytuvas (pots splitter) paskirsto balso ir duomenų perdavimą skirtingais dažniais. Skaitmeninė informacija arba bitai keliauja ne garso dažniais (iki 4khz) jūsų telefono linija. Duomenų perdavimui naudojamas dažnių ruožas nuo 20khz iki 1mhz, todėl balso ir duomenų signalai gali būti perduodami paraleliai, netrukdydami vieni kitiems. Dsl technologija paremta patobulintais skaitmeninių signalų apdorojimo ir kuriamųjų algoritmų, kurie suspaudžia duomenis ir perduoda juos pora susuktų telefono laidų. Tokiu būdu, lyginant su analoginiais duomenų perdavimo būdais, pasiekiamas iki•analoginiai modemai duomenis siunčia ir perduoda įprastinėmis telefono linijomis ir jų sparta paprastai svyruoja nuo 28,8 kbit/s iki 56 kbit/s. Dsl modemai pasiekia iki. 5mbit/s gretį.

Dsl modemas yra visuomet įjungtas ir prijungtas, kaip ir vartotojo telefonas.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (388 žodžiai)
  • Ema
  • DSL
    10 - 2 balsai (-ų)
DSL. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/dsl.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 26 d. 06:57
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo