DSL


Dsl yra nauja modemo technologija, kuri gali vieną porą varinių telefono laidų paversti trijų kanalų duomenų perdavimo sistema (balso perdavimo, duomenų priėmimo (downstream) bei siuntimo (upstream)).
Dsl vartotojai gali realiame laike naudotis interaktyvia daugialype terpe (multimedia) bei vaizdo sistema ir naudotis tokiomis technologijomis kaip kolektyvinio darbo priemonės (collaborative computing), vaizdo konferencijos, nuo
Dsl modemas yra visuomet įjungtas ir prijungtas, kaip ir jūsų telefonas, to•dsl modemų yra įvairių greičių ir galimybių. Duomenų priėmimo (downstream) sparta svyruoja nuo 256 kbit/s iki. mbit/s. Didžiausia priėmimo ir siuntimo sparta priklauso nuo tokių veiksnių, kaip atstumas tarp vartotojo dsl modemo ir paslaugų tiekėjo dsl stotidažnių skirstytuvas (pots splitter) paskirsto balso ir duomenų perdavimą skirtingais dažniais. Skaitmeninė informacija arba bitai keliauja ne garso dažniais (iki 4khz) jūsų telefono linija. Duomenų perdavimui naudojamas dažnių ruožas nuo 20khz iki 1mhz, todėl balso ir duomenų signalai gali būti perduodami paraleliai, netrukdydami vieni kitiems. Dsl technologija paremta patobulintais skaitmeninių signalų apdorojimo ir kuriamųjų algoritmų, kurie suspaudžia duomenis ir perduoda juos pora susuktų telefono laidų. Tokiu būdu, lyginant su analoginiais duomenų perdavimo būdais, pasiekiamas iki•analoginiai modemai duomenis siunčia ir perduoda įprastinėmis telefono linijomis ir jų sparta paprastai svyruoja nuo 28,8 kbit/s iki 56 kbit/s. Dsl modemai pasiekia iki. 5mbit/s gretį.
Dsl modemas yra visuomet įjungtas ir prijungtas, kaip ir vartotojo telefonas.
- Microsoft Word 6 KB
- 2012 m.
- 2 puslapiai (388 žodžiai)
- Ema
-