Du miestai: Maskva ir Tel Avivas savarankiškas darbas


Du miestai: Maskva ir Tel Avivas savarankiškas darbas Įvadas. Maskvos ir tel avivo pristatymas. Ekonominiai miestų aspektai. Ekologiniai miestų aspektai. Socialiniai – komunikaciniai miestų aspektai. Literatūros šaltiniai.


Darbo objektas: Maskva ir Tel Avivas ekonominiai, ekologiniai, socialiniai – komunikaciniai bei kultūriniai aspektai.

Darbo tikslas: Atskleisti stipriąsias bei silpnąsias šių dviejų miestų kultūrinio turizmo puses.

Maskva - didžiausia nacionalinės masto finansų centras, tarptautinis verslo centras ir kontrolės centras didžiajai daliai ekonomikos. Pavyzdžiui, Maskvoje yra apie pusę bankų skaičius Rusijoje. Be to, dauguma iš didžiausių įmonių užregistruoti ir centriniai biurai yra Maskvoje, nors jų gamyba gali būti įsikūrusi tūkstančius kilometrų nuo jos. Maskva - pagrindinis centras mašinų, įskaitant elektros inžinerijos, staklių, laivų statybos, priemonės; juodųjų ir spalvotųjų metalų (gamyba iš aliuminio lydinių), chemijos, lengvoji pramonė, poligrafijos pramonė. Tačiau pastaraisiais metais yra perkeltos gamyklos už Maskvos. Pagal duomenis 2008 metais BVP ($ 321 milijardų eurų) Maskva buvo 15 vietoje tarp didžiausių pasaulio miestų. Miestas turi tvirtą mokslinį ir technologinį pagrindą optinio-ir radioelektroninės įrangos, aeronautikos įranga, aukšto tikslumo mechaninių prietaisų gamybą. Pasak bendrovės «" Ernst & Young », 2011, Maskva užėmė 7-ąją tarp Europos miestų, kalbant apie investicinio patrauklumą.

Maskva: Ekologinė situacija Maskvoje įtakos turi vakarų ir šiaurės-vakarų vėjas. Iš miestų vandens išteklių kokybė yra geresnė šiaurės vakarus nuo miesto, gavybos Maskvos upės. Svarbus veiksnys gerinant miesto ekosistema yra išsaugoti ir plėtoti viešųjų sodų, parkų ir medžių kiemus, kurie nukentėjo pastaraisiais metais.Aplinkos monitoringą vykdo 39 automatinės stacionarius stotys Maskvoje, kontroliuoti turinį oro teršalų ir 22 jo bendrų užterštumo lygius [49].Aukštas lygis pastebėtas šalia pagrindinių kelių ir pramonės srityse oro taršos; ypač centre, rytų ir pietryčių miesto dalyse.

  • Turizmas Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 25 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1512 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tomas
  • Du miestai: Maskva ir Tel Avivas savarankiškas darbas
    10 - 3 balsai (-ų)
Du miestai: Maskva ir Tel Avivas savarankiškas darbas . (2017 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/du-miestai-maskva-ir-tel-avivas-savarankiskas-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 15:15
×