Du tėčiai - turtingas ir vargšas knygos analizė


Du tėčiai - turtingas ir vargšas knygos analizė.


Kiekvienas iš mūsų, savo šeimai ir savo vaikams linki gyvenimo gerovės, tokios gerovės, kuri užtikrintu normalu gyvenimą (stogą virš galvos, finansinės padėties visuomenyje, darbo, karjeros kėlimo). Mano tėvų nuomonė, kaip turbūt ir daugybės kitų tėvų, pats paprasčiausias kelias tai : įgyti aukštą išsilavinimą, įsidarbinti įstaigoje arba firmoje, kuri gali suteikti geras socialines garantijas, tobulėti, eiti karjeros laiptais, ramiai sulaukti pelnytos pensijos. Tai eina iš kartos į kartą nuo tėvų vaikams, o nuo vaikų jų vaikams. Tik mes pamirštam vieną dalyką, mūsų gyvenimas labai sparčiai keičiasi, jis nestovi vietoje, mes gyvename nuolat besikeičiamame pasaulyje, technologinio tobulėjimo laikais, o tokiame pasaulyje ne visi seni gyvenimo dėsniai ir taisyklės aktualus, daugelis iš jų visiškai nebegalioja, nebedirba.

Kad galima būtų užtikrinti gerą, normalų gyvenimą sau ir savo vaikams neužtenka tik aukštojo išsilavinimo, bet reikia ir finansinių žinių, nes tokios žinios tampa svarbiausiais.

Klausydami tėvų gerai mokytis ir visą savo dėmesį skirti akadėminėms žinioms – klaida. Mokykloje nėra mokama finansinių pagrindų ir pinigų apskaitos. Mokykla moka visų senų tiesų, senų mokslo atradimų, bet visiškai nemoka nieko apie pinigus, kaip jie funkcionuoja, kaip juos uždirbti, kaip investuoti. Papidomai reikia mokytis apie finansus. Mano manymu, tam ir buvo skirta Roberto Toru Kijosakio knyga : “Du tėčiai – turtingas ir vargšas”

Truputi apie knygos autorį. R. T. Kojosakis – investuotojas, verslininkas, rašytojas bei mokytojas, jo požiūris į pinigus ir investavimus skiriasi nuo to požiūrio, kuris pateikiamas visuomenėje, mokykloje.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (1495 žodžiai)
  • Mokykla
  • Olen
  • Du tėčiai - turtingas ir vargšas knygos analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Du tėčiai - turtingas ir vargšas knygos analizė. (2017 m. Lapkričio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/du-teciai-turtingas-ir-vargsas-knygos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 00:52
×