Du tėčiai turtingas ir vargšas Referatas


Autorius. Knygos aprašymas. Aptariamos temos knygoje. Išsilavinimas. Kodėl taip yra? Kas nutinka? „Žiurkių ratas“. Pirmasis etapas. Antrasis etapas. Aktyvai ir pasyvai. Išvados.


Knyga „Du tėčiai - turtingas ir vargšas“ skatina mąstyti kaip turtingieji, moko finansinės laisvės ir nepriklausomybės, aiškina pinigų veikimo principus, bei atskleidžia pinigų paslaptis, kurių turtingieji moko savo vaikus, tačiau apie kurias nieko nenutuokia vaikai, gyvenantys ,,vidurinėje klasėje“, kurių tėvai dirba tiesiog „nuo algos iki algos“. Manau, ši knyga yra skirta žmonėms, kurie nori išmokti valdyti ir tinkamai elgtis su savo asmeniniais finansais, pradėti investuoti bei didinti savo turtą. Autorius nevartoja sudėtingų terminų ar žodžių, todėl knyga yra suprantama tiek suaugusiems, tiek paaugliams, kurie nori išmokti valdyti savo finansus ar tiesiog pagilinti jau įgytas žinias.

Viena iš išsiskiriančių dviejų tėčių požiūrių knygoje temų yra mokymosi ir aukštojo išsilavinimo būtinybė, kad ateityje taptum apsirūpinęs finansiškai.

Apskritai, autorius mano jog mokytis tam, kad vėliau dirbtum darbe, kuriame gautum pinigų yra klaidinga nuomonė ( taip, lyg pritardamas turtingo tėčio požiūriui ). „.. man neramu, kad daugelis visą dėmesį skiria pinigams, o ne didžiausiam turtui- išsilavinimui“.Robertas Kijosakis mano, jog jei eiliniai žmonės ir verslininkai išmoktų būti lankstūs, sugebėtų blaiviai mąstyti ir lavintis jie susikrautų milžiniškus turtus, tačiau jei jie manys, kad pinigai yra visa ko išsprendimo šaltinis, tai tokie žmonės nedaug ką ir pasieks, nes būtent žinios padeda išspręsti problemas ir uždirbti pinigus. Kaip pavyzdį jis pateikia istoriją apie jauną krepšininką, kuris dar prieš porą metų turėjo milijonus dolerių, tačiau dabar tapo visiškas skurdžius, kurį išmetė net iš tokio darbo kaip automobilių plovimas. Visa to priežastis- žinių trūkumas kaip tvarkytis finansus ir apskritai kaip elgtis su pinigais.

Manau, kad panašus likimas taip pat ištinka žmones, kurie staiga laimi daug pinigų loterijoje. Retai žiūriu tokio tipo laidas, tačiau kiek mačiau ar skaičiau apie jas, dažniausiai staiga praturtėjusių žmonių atsakymas į klausimą ką veiks su laimėtais pinigais būna: nusipirksiu mašiną, pasigerinsiu buitį, nuvažiuosiu paatostogauti ar duosiu vaikams.

  • Verslas Referatas
  • Microsoft Word 25 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1777 žodžiai)
  • Aistė
  • Du tėčiai turtingas ir vargšas Referatas
    10 - 5 balsai (-ų)
Du tėčiai turtingas ir vargšas Referatas. (2016 m. Vasario 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/du-teciai-turtingas-ir-vargsas-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 10:03
×