Dujų kainos kitimas


Dujų kainos kitimas.Tyrimas.

Tyrimą atlieku Rokiškyje, degalinėse ,,Statoil" ir ,,Lukoil", abi šios degalinės yra rokiškyje, respublikos gatvėje. stebiu mašininių dujų kainų pokyčius. ir sprendžiu kurioje degalinėje labiau apsimoku piltis kūtą.

Pirmą dieną stebėjome dujų kainą ,,Statoil" ir ,,Lukoil" degalinėse, atlikus stebėjimus, galime teigti, kad kainos degalinėse buvo vienodos.

Deagramoje matome, kad degalinėse ,,Statoil" ir ,,Lukoil" 2015.02.14 kainos abėjose degalinėse krito, tačiau degalinėje ,,Statoil" kaina yra didesnė nei ,,Lukoil" 0,5e cnt.

Antrą dieną stebėjome dujų kainą ,,Statoil" ir ,,Lukoil" degalinėse, atlikus stebėjimus, galime teigti, kad degalinėje ,,Statoil" dujų kaina buvo didesnė 0,5e cnt nei degalinėje ,,Lukoil".

Trečią dieną stebėjome dujų kainą ,,Statoil" ir ,,Lukoil" degalinėse, atlikus stebėjimus, galime teigti, kad kainos degalinėse buvo vienodos, nes ,,Statoil" degalinėje duju kaina nukrito 0,5e cnt. ir išsiligino.

Deagramoje matome, kad degalinėse ,,Statoil" ir ,,Lukoil" 2015.02.16 kainos yra ne vienodos, degalinėje ,,Statoil" krito, tačiau degalinėje ,,Lukoil" dujų kaina didesnė 0,5e cnt.

ketvirtą dieną stebėjome dujų kaina ,,Statoil" ir ,,Lukoil" degalinėse, atlikus stebėjimus, galime teigti, kad degalinėje ,,Statoil" dujų kaina buvo mažesnė 0,5e cnt. nei degalinėje ,,Lukoil".

Penktą dieną stebėjome dujų kainą ,,Statoil" ir ,,Lukoil" degalinėse, atlikus stebėjimus, galime teigti, kad kainos degalinėse buvo vienodos.

  • Microsoft Word 148 KB
  • 2015 m.
  • 24 puslapiai (1199 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jonas
  • Dujų kainos kitimas
    10 - 7 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Dujų kainos kitimas. (2015 m. Balandžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/duju-kainos-kitimas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 06 d. 12:40
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo