Dujų skirstymo velenėlio remonto technologija


Duju paskirstymo velenelis. Voztuvu veleneliai funkcija. Duju skirstymo velenelis. Duju velenelio uzverzimas. Paskirstymo velenelio remontas. Velenelio matmenys.

Projekto užduotis. Įvadas. Technologijos skyrius. Detalės defektavimo ir rūšiavimo techninės sąlygos. Detalės konstrukcinės ir ir darbo sąlygos. Remontuojamų detalių metinė gamybos programa. Detalės defektų racionalių pašalinimo. Detalės remonto maršrutinė technologija. Detalės defektų pašalinimo operacijų planai. Racionalus detalės remonto maršrutas. Įrengimų prietaisų ir medžiagų parinkimas. Techninis darbo normavimas. Operacijų normavimo duomenys. Operacijų laiko normų skaičiavimas. Detalės maršrutinė kortelė. Konstravimo skyrius. Prietaiso paskirtis, konstrukcija ir veikimo principas. Prietaiso elementų atsparumo skaičiavimas. Išvados ir rekomendacijos. Informacijos šaltinių sąrašas. Projekto anotacija lietuvių ir užsienio kalba.

Paskristymo velenėlis- jo pagrindinė paskirtis reikiamu momentu atidaryti įsiurbiamajam ir išmetamajam vožtuvams ir leisti jiems laiku užsidaryti. Paskirstymo velenėlis yra dujų skirstymo mechanizmo dalis. Paskirstymo veleno techniniai matmenys atliekant savo funkciją turi išlikti itin tikslūs ir nenukrypti nuo leistinų matmenų norint užtikrinti sklandų darbą.

Problema: Paskirstymo velenėlyje atsiradūsių įlinkimų ir kumštelių išdylimo defektai.

Darbo tikslas: Nustatytiems paskirstymo veleno defektams pritaikyti remontinį procesą.

Darbo uždaviniai: Pasirinkus tinkamus įrankius išmatuoti velenėlio išdilimus ir kitus pažeidimus.

Pasirinkti tinkamiausią remontinį apdirbimo būdą iki remontinio matmens.

  • Microsoft Word 283 KB
  • 2014 m.
  • 22 puslapiai (2660 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gintaras
  • Dujų skirstymo velenėlio remonto technologija
    10 - 3 balsai (-ų)
Dujų skirstymo velenėlio remonto technologija. (2014 m. Gegužės 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/duju-skirstymo-velenelio-remonto-technologija.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 12 d. 10:12
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!