Duobagyviai ir pintys


Pintys ir duobagyviai. Pinciu mityba. Pintys ir duobagyviai ppt. Kaip plinta pintys ir duobagyviai. Pintys kvepavimas. Duobagyviai skaidres. Duobagyviai pintys. Kuo skiriasi pintys nuo kitu duobagyviu?. Pinciu ir duobagyviu prisitaikymas plisti. Kaip plinta pintys ir koralai.

Duobagyviai ir pintys. Gyvenamoji aplinka. Judėjimas. Mityba. Medūzos. Kvėpavimas. Pintys ir duobagyviai kvėpuoja visu kūno paviršiumi. Dauginimasis. Pintys. Duobagyviai. Nervų sistema. Įdomybės. Didysis barjerinis rifas. Klausimai.

Nejudrios pintys minta tuo, ką į jų virškinamąją ertmę atneša vandens srovės: Vienaląsčius organizmus Suirusias augalų ir gyvūnų daleles.

Tik vikrius čiuptuvus turinčios aktinijos gali nutverti stambesnį grobį: Smulkias žuvis, Bestuburius gyvūnus.

Jos yra hermafroditės- tas pats gyvūnas turi ir vyriškus ir moteriškus lyties organus. Esant palankioms sąlygoms dauginasi pumpuruodamos. Taip pat gali daugintis lytiškai. Iš apvaisintų kiaušinėlių išsivysto judrios lervos. Kurį laiką paplaukiojusios jos prisitvirtina prie dugno ir virsta nauja pintimi.

Filtruoja vandenį. (pintys) Kitų organizmų maistas. Koralai sudaro rifus ir atolus. Čia gali augti augalai, gyventi įvairūs gyvūnai ir žmonės.

Kokia gyvenamoji aplinka supa duobagyvius ir pintis? Apibūdinkite pinčių mitybą.

  • Biologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 435 KB
  • 2011 m.
  • 28 puslapiai (321 žodžiai)
  • Egle
  • Duobagyviai ir pintys
    10 - 1 balsai (-ų)
Duobagyviai ir pintys. (2011 m. Kovo 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/duobagyviai-ir-pintys.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 09:30
×