Duomenų apsauga


Duomenu apsaugos priemones referatas. Duomenu apsauga skaidres. Duomenų apsauga ir autorių teisės referatas. Duomenu apsaugos aktas. Duomenu apsaugos aktai referatas. Duomenu apsauga kompiuteryje skaidres. Referatas dokumentų apsauga. Informacijos apsauga kompiuteryje skaidres. Duomenų apsauga lietuvoje referatas. Referatas: duomenu apsauga.

Įžanga. Duomenų apsaugos problemos. Duomenų apsaugos aktai. Saugos priemonės, padedančios geriau apsaugoti jūsų kompiuterius. Išvados. Naudota literatūra.

Šiuolaikiniame pasaulyje duomenų saugumui kyla naujų iššūkių. Pavyzdžiui, nupaveiksluoja ar nufilmuoja kas nors viešąją erdvę, bet tuo pačiu pasimato ir kas vyksta viduje už lango. Ir nevisada tai, kas turėtų būti vieša. Arba dar blogiau - jūsų pačių labui ir jums žinant surinktus duomenis panaudoja sukčiai, tam, kad neteisėtai pasipelnytų. Duomenys – konkreti informacijos išraiška. Didėjant kompiuterinės informacijos srautams didėja ir duomenu pažeidimo,ju neteisėto naudojimo grėsmė. Kalbant apie duomenis pirmiausia reikėtu išskirti dvi: 1) paciu duomenu apsauga ir 2) duomenu baziu apsauga.

Duomenu apsauga vykdoma atsižvelgiant i du veiksnius. Pirma, duomenys turi buti patikimi ir tinkamai tvarkomi,kad nebutu iškraipyti. Antra, duomenys turi buti apsaugoti nuo neteisėto jų naudojimo. Už duomenu teisinguma atsako juos kaupiancios ir apdorojancios institucijos. Mokykla taip pat turi sukaupusi ivairiu duomenu, kuriu didžiausia dali sudaro duomenys apie kiekviena moksleivi. Norinttinkamai surinkti ir pateikti duomenis, reikėtų kiekviena moksleivi supažindinti su jo duomenu irašais: atidžiai perskaites ir ištaises klaidas, jei tokiu pasitaiko, moksleivis turėtų pasirašyti. Šitaip duomenų autorius garantuotu, kad duomenys teisingi. Kur kas daugiau problemu kyla norint apsaugoti duomenis nuo neteisėto ju naudojimo. Neretai asmuo nenori, kad butuskelbiama kokia nors informacija apie ji (tai visiška jo teisė), pavyzdžiui, mobiliojo telefono numeris ar elektroninio paštoadresas.

  • Informatika Referatas
  • Microsoft Word 385 KB
  • m.
  • 12 puslapių (1255 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Auguste
  • Duomenų apsauga
    10 - 1 balsai (-ų)
Duomenų apsauga. (2012 m. Kovo 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/duomenu-apsauga.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 02:27
×