Duomenų bazė


Įvadas. Duomenų bazės samprata. Duomenų bazės kūrimas ir redagavimas. Informacija apie įmones. Dell. Philips. Hp. Samsung. Apple. Bendra informacija apie vaizduoklius. Duomenų bazės kūrimas ir projektavimas. Lentelių kūrimas. Sąryšiai. Formų kūrimas. Užklausų kūrimas. Ataskaitų kūrimas. Makro komandų kūrimas. Išvados. Literatūros šaltiniai.

Laukai negali saugoti suskaičiuojamos informacijos. Pavyzdžiui, laukai: kiekis, kaina, suma.

Pagrindinė buveinė yra Taipėjus. Įmonė veikia visame pasaulyje. BenQ valdo ir eksploatuoja penkis filialus Azijos Ramiojo vandenyno regione, Kinijoje, Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Lotynų Amerikoje. Joje dirba daugiau kaip 1400 asmenų. BenQ prekės ženklas yra daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje.

BenQ buvo atskirta nuo ,,Acer“ 2001 m. 2006 m. ,,Acer“ pašalintos likusios akcijos iš BenQ.

1958 m. - įkurta kaip „GoldStar“.

Samsung kiekvieną iššūkį traktuoja kaip naują galimybę ir tiki, kad puikiai laikosi tarp skaitmeninių technologijų gamintojų lyderių.

Galimybė naudotis 2 monitoriais:

Kiekviename monitoriuje peržiūrėti skirtingą dokumentą arba skaičiuoklę. Remtis vienu dokumentu, kol dirbama su kitu, arba vilkti informaciją iš vieno jų į kitą.

Redaguoti nuotraukas ar vaizdo įrašus viename monitoriuje, o kitame - laikyti atidarytą nuotraukų ir vaizdo klipų aplanką.

Kaip naudositės dviem monitoriais, priklauso nuo to, kokias užduotis atliekate kompiuteriu ir kaip mėgstate dirbti. Dažniausiai žmonės viename ekrane laiko atidarytą el. paštą, o kitame dirba su dokumentais ar failais. Be to, daugelis programuotojų vieną iš monitorių paverčia vertikaliai, kad vienu metu matytų kuo daugiau kodo ir nereikėtų slinkti, o kitas monitorius būna paprastai horizontalios padėties, kad jie galėtų dirbti su el. paštu ir viskuo kitu.

Kai kurios programos yra sukurtos taip, kad jų meniu būtų rodomi per du monitorius, jei tokius turite. Tai dažniausiai būna programos su daugybe parinkčių ir valdiklių, kuriais lengviau naudotis esant daugiau vietos ekrane, tai gali būti nuotraukų ar vaizdo įrašų redagavimo programinė įranga. Pavyzdžiui, naudodami kai kurias nuotraukų programas, viename ekrane galite atidaryti redagavimo valdiklius, o kitame - per visą ekraną peržiūrėti nuotraukas.

Mano duomenų bazės „Vaizduokliai“ reliacinis modelis

Kuriant duomenų bazę, buvo sukurta tik viena forma. Naudojant formas ypač patogu įvesti duomenis bei juos redaguoti. Jos palengvina vartotojų darbą ir apsaugo nuo įvairių klaidų.

Duomenų bazėje buvo sukurtos keturios užklausos, siekiant gauti informaciją įrenginių kainas, atrinkti 3pigiausius įrenginius ir atlikti paiešką pagal gamintoją.

Pasirenkame skirtuką Create ir iš kortelės Other spustelsime QueryDesign mygtuką.

Kuriant duomenų bazę apie vaizduoklius bei juos parduodančias įmones, buvo sukurta pagrindinė duomenų bazių valdymo forma, kuri atsidarys automatiškai vos tik bus atidaryta pati duomenų bazė. Kad ji sklandžiai veiktų, buvo sukurtos makrokomandos formų, užklausų bei ataskaitų atidarymui.

  • Microsoft Word 271 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (3511 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kristina
  • Duomenų bazė
    10 - 6 balsai (-ų)
Duomenų bazė. (2015 m. Birželio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/duomenu-baze.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 09 d. 00:20
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo