Duomenų bazės kūrimas žvejybos sektoriui


Darbo pasiskirstymas. Įvadas. Programų sistemos pavadinimas. Dalykinė sritis. Probleminė sritis. Aprašymas. Funkciniai reikalavimai. Programos kūrimo scenarijus. UI testai sistemoje. IDE palyginimas. Redmine ir Jira. Gitlab, Github ir BitBucket. Gitlab. Github. Bitbucket. Išvada. Testavimas. Selenium. Ghost Inspector. Išvada. Terminų žodynas.


Žvejams skirtas portalas ir programėlė, suteikianti prieigą prie reikalingos informacijos, įrankių, paslaugų, renginių bei kitų dalykų teikiančių naudą žvejams. Būtų suteikta informacija apie vandens telkinius: jų lokaciją, telkinyje esančią gyvūniją, telkinio parametrai (ilgis, plotis, gylis), teisinę informaciją, telkinyje galiojantys draudimai ir t.t. Per programėlę būtų galima nusipirkti žvejybos leidimą, pirkti žvejybos reikmenis, nuomotis valtis, nakvynę ir t.t. Taip pat programėlė teiktų galimybę žvejams naudotis programėlėje esančiu socialiniu tinklu, kuriame galima varžytis tarpusavyje laimikiu, bendrauti ir dalintis informacija. Už papildomą mokestį programėlė teiktų įrankius: nustatyti pagautos žuvies rūšį, ilgį ir ar yra draudimas žvejoti šios rūšies žuvį, bei papildomi duomenys apie telkinį: kur yra didžiausios žuvų koncentracijos, ledo storis ir kiti duomenys. Taip pat programėlė teikia galimybę surasti artimiausią telkinį pagal naudotojo esamą lokaciją ir/arba pagal norimus telkinio parametrus (pvz.: žuvų rūšis esančias telkinyje, vandens telkinio gylį ir t.t.)

Sistema turi leisti pateikti atitinkamus duomenis klientui pagal jo lokaciją.

Sistema turi leisti klientui naudotis žuvų atpažinimo sistema, mobiliojoje programėlėje.

Visų pirmą darbas būtų pradėtas nuo tinkamo serverio paieškos kur būtų laikomi visi sistemos duomenys, taip pat atliekami serverio konfigūracijos darbai. Toliau būtų ieškomi duomenys apie įvairius vandens telkinius, žuvis ir t.t. Ieškoma ne tik duomenų, bet ir kitų sistemų, kurias būtų galima integruoti. Surinkti duomenys yra apdorojami ir įkeliami į duomenų bazę.

Toliau atliekami dizaino programavimo darbai bei Android ir iOS programėlių kūrimas. Sukuriama grafinė aplinka, kurioje naudotojas gali surasti artimiausią vandens telkinį pagal jo lokaciją arba pasirinktus kriterijus bei integruotų sensorių informaciją. Taip pat kuriama technologija, kuri leistų nustatyti žuvies rūšį naudojantis išmanaus telefono kamera.

Kiti programos darbai yra susiję su paslaugų pardavimu. Pradedama nuo banko integracijos su sistema, per kurią būtų galima atlikti apmokėjimus. Sukuriama galimybė pirkti žvejo bilietą per sistemą. Toliau sistemoje yra integruojamos įvairios E-parduotuvės, žvejybos įrangos nuoma bei nakvynės sistemos.

Programoje taip pat kuriamas socialinis tinklas, kuriame galima dalintis informacija, pasiekimais, renginiais ir t.t. Naudotojai turi galimybę pildyti duomenų bazę savo turimomis žiniomis ar informacija apie pasirinktą žvejybos vietą.

  • Microsoft Word 287 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2135 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vilius
  • Duomenų bazės kūrimas žvejybos sektoriui
    10 - 2 balsai (-ų)
Duomenų bazės kūrimas žvejybos sektoriui . (2019 m. Birželio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/duomenu-bazes-kurimas-zvejybos-sektoriui.html Peržiūrėta 2019 m. Rugsėjo 18 d. 02:17
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema