Duomenų bazės „Monitoriai“ sukūrimas


Įvadas. Duomenų bazės samprata. Duomenų bazės kūrimas ir redagavimas. Informacija apie įmones. Dell. Philips. Hp. Samsung. Apple. Bendra informacija apie vaizduoklius. Duomenų bazės kūrimas ir projektavimas. Lentelių kūrimas. Sąryšiai. Formų kūrimas. Užklausų kūrimas. Ataskaitų kūrimas. Išvados. Literatūros šaltiniai.


Ekranas, kuriame mes matome duomenis, tėra tik viena iš kompiuterio sudedamųjų dalių. Žinoma, negalima teigti, jog ji yra pagrindinė kompiuterio dalis. Yra daugybė kompiuterių, kurie puikiausiai gali dirbti ir be monitoriaus, jie vadinami serveriais. Anksčiau gaminti serveriai irgi turėjo monitorių, bet dabartinių serverių tendencija yra jų administravimas per tinklą, pavyzdžiui, pasitelkus paprasčiausią interneto naršyklę, “Internet Explorer”. Bet normalaus darbo su personaliniu kompiuteriu be jokio išvesties įrenginio net negalima įsivaizduoti.

Laukai negali saugoti suskaičiuojamos informacijos. Pavyzdžiui, laukai: kiekis, kaina, suma.

Jos pagrindiniai produktai yra TFT LCD monitoriai ir televizoriai, skaitmeniniai projektoriai, nešiojami kompiuteriai, ,,Allinone“ kompiuterių, fotoaparatų, kompiuterių klaviatūrų, pelių optiniai įrenginiai, optiniai diskai ir mobilieji telefonai.

1958 m. - įkurta kaip „GoldStar“.

2001 m. - GSM mobiliuosius telefonus eksportuoja į Rusiją, Italiją ir Indoneziją.

Mano duomenų bazės „Vaizduokliai“ reliacinis modelis

leidžiant naudoti konkretaus duomenų tipo valdiklius,

  • Microsoft Word 263 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (3305 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aiste
  • Duomenų bazės „Monitoriai“ sukūrimas
    10 - 5 balsai (-ų)
Duomenų bazės „Monitoriai“ sukūrimas. (2016 m. Gegužės 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/duomenu-bazes-monitoriai-sukurimas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 15 d. 07:16
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo