Duomenų bazių kūrimas


Įvadas. Užduoties formulavimas. Informacijos šaltinių apžvalga. Užduoties analizė. Projektinės dalies aprašymas. Lentelių kūrimas. Lentelių ryšiai. Duomenų bazių formos. Duomenų bazės užklausos. Užklausų kūrimas. Kryžminė užklausa. Duomenų bazių ataskaita. Ataskaitų kūrimas. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.

Dar buvo pateikta duomenų bazės lentelių struktūra su nurodytais parametrais, tokiais kaip: Lauko tipas, Lauko dydis, formatas, Tikrinimo taisyklė, Įspėjimo tekstas ir Indeksas.

Kursinio darbo užduotis buvo sukurti duomenų bazė su

3. Užklausomis (Querries): skaičiuojamosiomis užklausomis, tokios kaip STUDENTU_KIEKIAI, kuri skaičiuos studentų kiekius kiekviename fakultete ir VIDURKIAI, kuri skaičiuos kiekvieno studento visų jo egzamino vidurkį; atrenkančia užklausą MANO_FAKULTETAS tam kad ieškoti studentus fakultete; Parametrinė užklausa BENDRAAMZIAI tam kad ieškoti tų pačių gimimo metų studentus; Kryžmine užklausa IVERTINIMAI, skirta įvertinimų skaičiavimui įvairiuose disciplinose;

4. Ataskaita (Reports): STUDIJOS ataskaita, stipendijai ir grupes vidurkiui skaičiuoti.

Ir žinoma parengti darbo aiškinamąjį raštą, kuris yra atliekamas pagal kursinio darbo metodinius nurodymus.

Informacijos šaltiniai buvo internetiniai puslapiai, kuriuose galima rasti visą reikiamą informaciją šiam kursiniui darbui. Juose pateikiama detali ir nuosekli informacija.

Lentelių ryšiai yra nustatomi su Releationships. Paspaudus dešinį pelės mygtuka išmetamas langas, kuriame pasirenkame užrašą Releationships. (Paveikslėlis 4)

Toliau atsiradus lentelei Releationships (Paveikslėlis 5) iš lango Show table sukeliame mums reikiamas lenteles. Ir tada nustatome tarp lentelių esančius ryšius.

c) Many-to-one – daugelis su vienu

Jeigu jums reikia pakoreguoti laukų dydžius arba dar įdėti papildomų formų į jau esančią pagrindinė formą, spauskite dešiniuoju pelės mygtuku ir išrinkite Design view. (Paveikslėlis 10)

Nueiname į pagrindinį duomenų bazės lapą ir spaudžiame Create Querry in design view (Paveislėlis 11)

STUDENTU_KIEKIAI užklausa yra sudaryta iš kiek_studentu, fakultetas ir Studento_pažymėjimo_nr tad mums reikia ikelti GRUPES ir STUDENTAI lenteles (Paveikslėlis 12)

  • Microsoft Word 790 KB
  • 2015 m.
  • 24 puslapiai (1525 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ruciukasss
  • Duomenų bazių kūrimas
    10 - 10 balsai (-ų)
Duomenų bazių kūrimas. (2015 m. Balandžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/duomenu-baziu-kurimas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 20 d. 04:44
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo