Duomenų bazių projektavimas Sandėlio duomenų bazė savarankiškas darbas


Įvadas. Užduoties formulavimas. Reikalavimai techninei ir programinei įrangai. E-r modelis. Esybių ir jų atributų ataskaita. Ryšių tarp esybių ataskaita. E-R modelio normalizavimas. Reliacinis modelis. Reliacinio modelio ataskaita. DB naudotojai. Fizinio modelio sql kodas su komentarais. Darbas su duomenimis. Išvados ir pasiulymai. Iliustracijų sąrašas. Literatūra.

Darbo tikslas yra sukurti tam tikro sandėlio duomenų bazė naudojant tam skirtas programinės priemonės. Mokėti sukurti duomenų bazės semantinius ir reliacinius modelius , panaudoti įgytas žinias kolegijoje apie ER modelio normalizavimą , taip pat pavaizduoti duomenų bazės naudotojus ir jų privilegijas o taip pat sukurti duomenų bazės fizinį modeli SQL kodo pagalba.

Užduotis reikalauja tam tikru žyniu kaip veikia sandėlys , žinoti kaip jame vyksta visi procesai ir kas su kuo yra susiję , žinant viską galima kurti viena modeli kurio pagalba galėsime pavaizduoti visa šio sandėlio darbą. Pradedant kurti sandėlio duomenų bazė patartina sudėlioti visus įmanomus atributus kuriu pagalba mes galėsime sukurti ER modeli normalizacijos pagalbą. Po ER modelio sukūrimo galima sukurti reliacini modeli kuris bus pagalbinis mums kuriant jau fizini modeli. Kuriant fizini modeli svarbu yra gerai suprasti ir panaudoti sql kalba ir gerai sukurti reliacini modeli.

  • Informatika Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 427 KB
  • 2015 m.
  • 27 puslapiai (2559 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rapolas
  • Duomenų bazių projektavimas Sandėlio duomenų bazė savarankiškas darbas
    10 - 7 balsai (-ų)
Duomenų bazių projektavimas Sandėlio duomenų bazė savarankiškas darbas. (2015 m. Vasario 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/duomenu-baziu-projektavimas-sandelio-duomenu-baze-savarankiskas-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 08:06
×