Duomenų bazių valdymas SQL


Duomenų bazių valdymo sistema. Sql kursinis. Duomenų bazių valdymo sistemos sql. Oracle forms builder. Sql duom baziu valdymo sistemos. Duomenų bazių valdymas i kursinis. Oracle designer laboratorinis darbas. Kaip surišti lenteles reliaciniais ryšiais. Duomenu baziu kursinis darbas. Darbas su oracle.

Duomenų bazių valdymas. Duomenų bazės aprasymas. Sukurti duomenų bazių valdymo sistemą galutiniam vartotojui, naudojant programinio paketo oracle® developer 2000 sudedamąją dalį forms designer. Paskirtis. Sistemos modelis. Formos. Forma inspektoriai. Forma autorius. Išvados. Naudota literatūra.

Sukurti duomenų bazių valdymo sistemą galutiniam vartotojui,sukurtoji duomenų bazės valdymo sistema, pavadinimu valstybiniu aplinkos apsaugos inspektoriu kontroliuojami objektai . Ji yra informacinio pobūdžio. Ja naudotis gali bet kuris vartotojas, esantis aplinkos apsaugos darbuotojas. Ši duomenų bazė palengvina vartotojo darbąconstraint dd darb vard foreign key (tikrin insp vardas) references inspektoriai(darbuotojo vardas)).

ši lentelė neturi pirmino rakto, tačiau turi du antrinius raktus: sen kodas ir tikrin insp vardas. Raktas sen kodas ryšiais vienas su daug suriša lentelę seniunija su lentele imone, o raktas tikrin insp vardas – s darbą su duomenų baze palengvina keturios formos. Duomenų peržiūrai ir paieškai yra sukurtos dvi formos, kurios yra iškviečiamos iš pradinės formos titulinis. Visos jos sukurtos su oracle® developer forms buildeforma titulinis. Ji yra pradinė. Šita forma leidžia vartotojui ieiti i kitus formu langus, pasiskaityti apie formu autoriu ir baigti narsyma formose. Valdymas realizuotas 4-ių mygtukų pagalba per trigerį.

Forma seniunija. Ši forma atsidaro paspaudus mygtuką seniunijos pagrindinėje formoje titulinis. Joje yra keleta mygtukų, kurių pagalba galima būtų peržiūrėti lentelėje seniunija esamus įrašus ( pirmasis , buves , sekantis , paskutinis ), o taip pat mygtukai koreguojantys įrašus ( nauja , istrinti , issaugoti ), vienas mygtukas skirtas seniuniju paieškai pagal tam tikrą (įvestą ar pasirinktą) kriterijų ( paieska ), bei vienas grįžimui atgal į medabar aprašysime kaip užprogramuoti mygtukai. Mygtukas irasyti yra užprogramuotas, pateikiamas komandas reikia rašyti pl/sql editor lange, paspaubloką padeda sukurti lentelė, kurioje reikia nurodyti blokų pavadinimus, lentelę, iš kurios bus imami duomenys, informaciją apie laukus, ir layout skyriuje - ar lentelė prie ko nors rišis (reikia uždėti integrity constraints), ar turės standrtinius įrašų valdymo mygtukus, ar scrollbar‘ą. Jeigu lentelė yra detail, tai ši forma atsidaro paspaudus mygtuką inspektoriai . Joje yra 10 mygtuku: skirti duomenų peržiūrai, duomenų įvedimui, ištrynimui ir vienas išsaugoti padarytus pakeitimus. Taip pat vienas mygtukas leidžia pereiti is inspektoriai formos i seniūnija, kad nereiketu grizti atgal i titulini ir is ten eiti i seniūnijas .

  • Microsoft Word 88 KB
  • 2012 m.
  • 6 puslapiai (711 žodžiai)
  • Universitetas
  • Evaldas
  • Duomenų bazių valdymas SQL
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Duomenų bazių valdymas SQL. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/duomenu-baziu-valdymas-sql.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 19:25
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo