Duomenų bazių valdymo sistemos


Kursinis darbas apie sveikatą su diagramomis. Laboratorinis darbas 2 duomenu baziu projektavimas. Oracle ataskaita kursinis. Duomenų bazių valdymo sistemų lyginamoji analizė. Duomenu baziu valdymas 2 laboratorinis. Oracle designer laboratorinis darbas. Duomen u baziu valdymo sistema oracule. Oracle sistemu projektavimas. Procesų diagrama oracle. Duomenų valdymo bazės informacinė sistema.

Duomenų bazių valdymo sistemos. Įvadas. Oracle designer. Veiklos procesų modeliavimas. Automatizuotojo projektavimo priemonės. Sistemų projektavimas. Dalykinės srities aprašymas. Procesų diagramos. Funkcinės-hierarchinės diagramos. Duomenų srautų diagramos. Esybių ryšių diagramos. Lentelių sukūrimas. Formų kūrimas. Ataskaitų kūrimas. Išvados. Literatūra.

Ši duomenų bazė, yra skirta saugoti informacijai apie inspektorių patikrintas įmones. Norint sukonkretinti informacija, duomenų bazėje yra informacija netik apie imones, bet ir apie pačius inspektorius. Kas be ko čia reikalinga informacija apie seniunijas, kuriose tos imones isikurusios, taip pat ir tose seniunijose esancias agenturas, kuriu inspektoriai tikrina imones. Pati duomenų bazė nėra labai didėlė ar sudėtinga, tačiau jos pilnai pakanka norint išsaugoti arba patikrinti informaciją apie imones patikrinimus.

šiame darbe yra pateiktos kelios ataskaitos. Šiose ataskaitose yra pateikti duomenys iš mano duomenų bazės. Report developer pagalba, pasirinkus norimą stilių ir pateikus norimą užklausą, gaunami rezultatai.

Pasirinkus matricos stilių, manuoju atveju galima atasantroje ataskaitoje, panaudojus group left stilių, pateikiami duomenys iš lentelė trečioje ataskaitoje, panaudojus group above stilių, pateikiami duomenys iš lentelė trečioje ataskaitoje, panaudotas taip pat group above stilius, tik šį kartą departamenta turi pketvirtoje ataskaitoje, panaudojus matrix stilių, pateikiami duomenys apie tai, kada ir kiek kartu per kiek laiko imones tikrino isnpektoriai. Matrica sudaroma ijei figūruoja 0 tai tos imones atitinkamas inspektorius netikrino, jei skaičius 1 , tai reiškia kad ta imone tikrino tam tikras inspektorius.

Penktoje ataskaitoje, panaudojus mailing label stilių, yra sukuriamosšeštoje ataskaitoje, panaudojus matrixwith group stilių, pateikiami duomenys apie tai, kada ir kiek kartu per kiek laiko imones tikrino isnpektoriai, sugrupuoti pagal departamento pavadinimus. Matrica sudaroma iš imone septintoje ataskaitoje, panaudojus form letter stilių, yra sukuriamos laiškšio mano kursinio darbo tikslas yra susipažinti su duomenų bazių kūrimo programa designer iš oracle 9i programinio paketo. Darbo tikslas.

Sukurti pasirinktos dalykinės srities pagrindinį procesų modelį ir bent kompiuterizuotų procesų detalias diagramas. Aprašyti tuos procesus. Pateikti diagramas su procesų ir srautų pavadinimais.

Pagal sudarytas procesų diagramas, sukurti funkcijų hierarchijos diagramą. Atskiroms funkcijoms priskirti esybes ir atributus, priskirtisukurti taikomuosius programų modelius (bent 2), naudojantis funkcijų hierarchijos ir procesų diagramopagrindiniame oracle designer dialogo langinformacijos srautų analize paremtas sistemos vystymas yra pradedamas sistemos analize ir modeliavimu.

į tiesioginį taikomosios programos sudarymą orientuotas sistemos vystymas pradedamas sistemos projektavimu.

  • Microsoft Word 512 KB
  • 2012 m.
  • 31 puslapis (1650 žodžiai)
  • Universitetas
  • Cecilijus
  • Duomenų bazių valdymo sistemos
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Duomenų bazių valdymo sistemos. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/duomenu-baziu-valdymo-sistemos.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 15:22
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo