Duomenų formatai microsoft excel skaičiuoklėje


Duomenų formatai microsoft excel skaičiuoklėje. Programos „Excel“ failų formatai. Programoje „Excel“ palaikomi failų formatai. Teksto failų formatai. Kiti failų formatai. Failų formatai, naudojantys mainų sritį. Atviras ir uždaras failų formatas.

Skaičiuoklės vartojamos duomenims tvarkyti ir apdoroti. Skaičiuoklės dokumentuose galima atlikti įvairiausius skaičiavimus, analizuoti ekonominius, statistinius, finansinius ar kitus duomenis ir juos apibendrinti, braižyti diagramas ir visa tai gražiai įforminus išspausdinti.

Sparčiosios prieigos priemonių juosta. Paties vartotojo tvarkoma juosta, kurioje paprastai laikomi dažniausiai naudojamų komandų mygtukai.

Pavadinimo langelyje yra veikiamojo langelio koordinatės arba pavadinimas. Veikiamasis langelis yra tas, kuriame renkamas tekstas ar duomenys.

XML duomenys (.xml). XML duomenų formatas.

DIF (dif). Įrašo tik aktyvų lapą.

Rastras (.bmp). Paveikslėliai, saugomi rastro formatu (BMP).

SYLK (.slk). Simbolinių saitų formatas.

DIF (.dif). Keitimosi duomenimis formatas.

CSV (atskirtas kableliais) (.csv). Kableliais atskirtų reikšmių formatas.

Teksto (.txt). Rodomas tekstas, OEM tekstas.

Tinklalapis (.htm, .html). Dokumentų aprašų kalba (HTML).

Atviras ir uždaras failų formatas

Atviri failų fotmatai, net jei duomenys pateikiami elektroniniu, mašininiam skaitymui pritaikytu formatu, ir labai smulkiai, vistiek gali būti problemų, susijusių su pačiu formatu.

  • Microsoft Word 245 KB
  • 2015 m.
  • 10 puslapių (1225 žodžiai)
  • Kolegija
  • Diana
  • Duomenų formatai microsoft excel skaičiuoklėje
    10 - 3 balsai (-ų)
Duomenų formatai microsoft excel skaičiuoklėje. (2015 m. Balandžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/duomenu-formatai-microsoft-excel-skaiciuokleje.html Peržiūrėta 2020 m. Kovo 28 d. 16:07
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo