Duomenų kodavimo algoritmas


Užduotis: parašyti duomenis užkoduojančią ir atkoduojančią programą. Pradinius ir galutinius duomenis saugoti failuose. Algoritmas: yra sudaryta koduojamų simbolių abėcėlė. Iš viso. Simboliai, kiekvienas simbolis turi savo pozijicą. Užkoduojama ir atkoduojama pagal įvestą raktą, kuris sudarytas iš skaitmenų (. ). Rakto ilgis gali būti iki. Simbolių. Užkodavimo žingsniai. Programos ypatumai. Trūkumai. “nulaužimo” galimybė. Neužkoduoto teksto pvz. Užkoduotas tekstas. Atkoduotas tekstas.

Iš viso 64 Užkoduojama ir atkoduojama pagal įvestą raktą, kurprogramos ypatumai: užkoduojant didžiosios raidės pakeičiamos į mažąsias ir atkoduojant į didžiąsias jos nebeatstatomos. Jeigu užkoduojamo simbolio abėcėlėje nėra, jis paliekamas nepakeistas.

Trūkumai: kadangi mano programoje į abėcėlę neįvestas eilutės pabaigos simbolis, tai jis nekeičiamas ir užkoduotame tekste galima išskirti pastraipas (jeigu tai yra tekstinė informacija).

  • Informatika Referatas
  • Microsoft Word 7 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (471 žodžiai)
  • Duomenų kodavimo algoritmas
    10 - 3 balsai (-ų)
Duomenų kodavimo algoritmas. (2011 m. Rugsėjo 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/duomenu-kodavimo-algoritmas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 08:42
×