Duomenų sauga kompiuteryje (anti-spyware, anti-adware)


Kas yra adware. Adware kas tai. Adware programas. Antispyware programos. Spyware kas tai. Spyware adware. Kas yra spyware. Spyware/adware programos. Kas yra kaas. Spyware programos.

Duomenų sauga kompiuteryje. Anti-spyware ir anti-adware. Programiniai produktai, galimybės, ypatumai. Įvadas. Kas yra spyware ir adware? Apsauga nuo kenkėjiškų programų. Saugumo įrankiai naudojami „windows“. Anti-spyware, anti-adware programos. Ad-aware pro. Spyware doctor. X-cleaner free. Counter spy. Bazooka. Nemokama apsauga kompiuteriui. Išvados. Literatūra ir informaciniai šaltiniai.

Duomenų sauga kompiuteryje. Anti-spyware iatrodo, kad kompiuterių apsaugos problemos retai pasirodo naujienų antraštėse. Ar tai – naujausias virusas [1 virusas – parazituojanti programa, gamina savo kopijas ir jomis užkrečia kitus failus, gali pažeisti sistemą, sunaikinti duomenis, sutrikdyti programų darbą. ] plintantis visame pasaulyje, pavogti ir parduoti mokėjimo kortelių numeriai, ar nutekėjusi privačios informacijos duomenų bazė – lengva susimaišyti ir pagalvoti, kad saugoti kompiuterį yra neįmanoma misija. Vis dėlto, jei nukenčia net didžiulės kompanijos ir vyriausybių padaliniai, turintys didelius apsaugai skirtus biudžetus, ką gali padaryti paprastas kompiuterio vartotojas?.

1984-aisiais vokiečių hakerių grupė, pasivadinusi chaos computer club , rado ir pranešė apie vokietijos nacionalinio pašto bildschirmtext kompiuterių sistemos apsaugos klaidą. Kai nacionalinis paštas atisakė spręsti problemą, hakerių grupė pasinaudojo kompiuterių apsaugos sistemos klaida ir persiuntė 130 000 vokietijos markių iš banko hamburge į savo sąskaitą, pranešė apie tai spaudai ir grąžino pinigus atgal. Tai buvo vienas pirmųjų įsilaužimo [2 įsilaužimas – terminas, vartojamas apibūdinti nelegalų nepatvirtintų asmenų įsilaužimą į kompiuterio sistemą. ] į kompiuterį atvejų.

Gali atrodyti, kad apsaugoti savo asmens duomenis yra neįmanoma, bet situacija nėra tokia beviltiška, kaip gali atrodyti iš šalies. Nors internetas ir kelia didžiulę grėsmę namų kompiuterių vartotojų sauguminterneto kenkėjiškų programų pavadinimų yra tiek daug, jog nesunku pasimesti (spyware, adware, parasites, malware, scumware, worms, trojans, keyloggers), dėl to sunku atrinkti kas yra kas.

Spyware ( spy – iš anglų kalbos sekti ) - tai šnipinėjimo programa, kuri renka iš kompiuterio asmeninę informaciją prieš tai neįspėjusi, kad tai daro, ir neleisdama pasirinkti, ar norima, kad ta informacija būtų renkama, ar ne. Tokia informacija gali būti visokia - pradedant nuo svetainių, kuriose lankomasi, iki tokios asmeninės informacijos, kaip vartotojo vardai ir slaptažodžiai. Šnipinėjimo programos gali pateikti į kompiuterį per failų dalinimosi programas, nemokamus žaidimus tinklapiuose ar kitų programų iš nežinomų šaltinių.

šnipinėjimo programos dažnai veikia kartu su kito tipo programomis, vadinamomis reklaminiais priedais arba adware [3 adware - tai nemokamos programos (programų versijos), kuriose matomos įvairios reklamos. ].

  • Microsoft Word 586 KB
  • 2010 m.
  • 13 puslapių (2978 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sigita
  • Duomenų sauga kompiuteryje (anti-spyware, anti-adware)
    10 - 2 balsai (-ų)
Duomenų sauga kompiuteryje (anti-spyware, anti-adware). (2010 m. Lapkričio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/duomenu-sauga-kompiuteryje-anti-spyware-anti-adware.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 05 d. 12:26
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo