Duomenų saugijomas diskuose. loginės duomenų stuktūros prezentacija


Duomenų saugijomas diskuose. Loginės duomenų stuktūros. Kompiuteris yra įrenginys, skirtas dideliams informacijos kiekiui apdoroti. Kompiueriui būtinai reikalinga išorinė atmintinė – informacijos kaupikliai. Optinių informacijos kaupiklių rūšys. Kompiuterio vidinė atmintis – pastovioji. Kompiuteris gali įsimena. Dėl to reikia išorinių įrenginių. Kompiuterio išorinė atmintis, laikmenos, kaupikliai – tai diskai, kompaktinės plokštelės.Referate aptariamas duomenų saugijomas diskuose ir loginės tų duomenų stuktūros. Dažniausiai užduodami klausimai. Kuom skiriasi CD. Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus. DVD kaip ir CD gali būti saugoma įvairiarūšė informacija.

 referato pristatymas duomenų saugijomas diskuose. loginės duomenų stuktūros.

Kompiuterio vidinė atmintis – pastovioji, pagrindinė. Tai kompiuterio kietasis diskas. Tačiau ši atmintinė negali būti didelė. .

Dėl to reikia išorinių įrenginių, kurių pagalba būtų kaupiama ir laikoma kompiuterio tvarkoma ar sutvarkyta informacija. Šie įrenginiai paprastai vadinami išorine kompiuterio atmintine arba tiesioginformacijos kaupikliais.

Kuom skiriasi CD ir DVD ? Ar tiesa, kad CD su menkiausia žyme ant paviršiaus nebebus nuskaitomas? Kaip pagreitinti kietojo disko veikimą?

  • Informatika Skaidrės
  • MS PowerPoint 433 KB
  • 2016 m.
  • 11 puslapių (257 žodžiai)
  • Heid
  • Duomenų saugijomas diskuose. loginės duomenų stuktūros prezentacija
    10 - 3 balsai (-ų)
Duomenų saugijomas diskuose. loginės duomenų stuktūros prezentacija. (2014 m. Gegužės 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/duomenu-saugijomas-diskuose-logines-duomenu-stukturos-prezentacija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 04:48
×