Duomenų saugojimas Excel programoje


Duomenų saugojimas Excel programoje.

1 Užduotis: Sukurkite Komunikacijos ryšį tarp INTOUCH ir EXCEL programų. Bei perduokite datos ir laiko parametrus.

Komentaras: Šioje užduotyje buvo susieti datos ir laiko parametrai, kurie buvo atvaizduojami tiek Excel, tiek InTouch programose. Visi v1, v2 ir t.t. buvo I/O Integer tipo, atitinkamos parinktos vietos Excel‘iui atvaizduoti: R1C1, R1C2 ir t.t

2 Užduotis: Papildykite užduotį iš antro laboratorinio daro su konvejeriu taip kad konvejeriu perneštos dėžės vizualiai įkristų į indą t.y. pernešta dėžė krenta vertikalia kryptimi į indą taip pat atsižvelgti į horizontalia kryptimi nešamos dėžės įgautą inerciją. (norint, kad daiktas judėtų įstrižai reikia vienu metu naudoti vertikalios ir horizontalios objekto judėjimo krypties opcijas).

Kometaras: Buvo papildytas antros užduoties konvejeris, kuris papildomai imituotų dėžės kritimą vertikalia kryptimi. Panaudota funkcija „Vertical“ (expression: x)

3 Užduotis: Pridėkite prie konvejerio programos keturias žymas ir šalia lemputes, kurios užsidegtų kirtus dėžei atitinkamą žymą.

Komentaras: Buvo pridėtos lemputės, kurios užsidega dėžei atsidūrus po ja, o nebelikus vėl užgęsta.

  • Microsoft Word 152 KB
  • 2015 m.
  • 5 puslapiai (383 žodžiai)
  • Sima
  • Duomenų saugojimas Excel programoje
    10 - 8 balsai (-ų)
Duomenų saugojimas Excel programoje. (2015 m. Gegužės 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/duomenu-saugojimas-excel-programoje.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 18 d. 18:00
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!