Duomenų srauto stebėjimas ir analizė lokaliame tinkle


Interneto srauto analize. Interneto srauto stebėjimo programos 2013.

Duomenų srauto stebėjimas ir analizė lokaliame tinkle. Windows nt turi pagalbines sistemos priemones duomenų srautui lokaliniame tinkle analizuoti. Mes tai atliksime ms network monitor pagalba. Išvados.

Atliko .

Mes tai atliksime ms network m darbas buvo vykdomas pagal u?Duotyje pateiktą scenarijų. Kopijavome tekstinį failą iš vieno kompiuterio į kitą ir stebėjome jų si smb yra application level protokolas osi modelyje, skirtas tinklo sesijai valdyti. Jis nurodo komandas, kurios turi būti atliktos, kompiuteriui – gavėjui priėmus paketą. Čia matyti, kad duomenų perdavimo sesiją inicializuojama pirmame freime, ktml nt kompiuteriui užklausus ktml nt surasti failą ricka. Txt. Toliau nurodytas failas atidaromas, nuskaitomi jo atributai ir, galiausiai, failo turin kadangi pirmasis adreso bitas lygus 0, galime sprduomenų lauko ilgis baitais (25 – 26 baitai): 0x0096 (150). Kadangi šis skaičius neviršyja 1500, galime spręsti, jog tai tikrai nėra ethernet protokolo kodas.

Toliau llc duomenų lauke (llc data field) yra siunčiama aukštesnio lygio protokolų informacija (nuo 27 iki galo), išdėstyta pagal iso lygių hierarchiją. Mūsų atveju, pirmiausia siunčiama ipx protokolo informacija (27 – 36), toliau – nbipx (37 – 52) ir galiausiai – smb protokolo informacija.

Išvados: stebėjimus atlikome ms network monitor programa. Analogiškai bandėme dirbti ir su kitomis programomis, kaip pvz. : netxray. Manome, kad pastaroji programa yra žymiai patogesnė ir suteikianti geresnes darbo galimybes.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (736 žodžiai)
  • Universitetas
  • Apolinaras
  • Duomenų srauto stebėjimas ir analizė lokaliame tinkle
    10 - 3 balsai (-ų)
Duomenų srauto stebėjimas ir analizė lokaliame tinkle. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/duomenu-srauto-stebejimas-ir-analize-lokaliame-tinkle.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 25 d. 06:43
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo