Duomenys, informacija, žinios Pinigai konspektas


Informacijos išteklius galima skirstyti į. Fiksuoti informacijos ištekliai. Nefiksuoti informacijos ištekliai. Už pinigų plovimo ir ar teroristų finansavimo prevenciją atsakingos institucijos.


- Vidiniai (Kompanijose esančios atviros skelbimų lentos,Kompanijų vidaus taisyklės,Įvairios darbuotojų atmintinės,Kompanijų reklaminiai lankstinukai bei kita reklaminė medžiaga,Kompanijų vidaus laikraščiai.Įvairi technologinio pobūdžio informacija ( kavinių bei restoranų meniu ir pan.)) Taip pat, yra ir riboto atvirumo vidiniai šaltiniai (Buhalterinės apskaitos dokumentai, įvairūs finansų padalinių dokumentai, pirkimų ir pardavimų ataskaitos, sutartys ir kt.)

-išoriniai (Periodiniai ekonominio pobūdžio leidiniai, techniniai masinės komunikacijos kanalai (televizija , radijas), masinė reklaminė veikla.)

Pelningumo rodikliai yra pagrindiniai rodikliai, kuriais remiamasi atliekant ekonominę analizę,

Kai kurių autorių tai laikoma pirminiu informacijos (duomenų) rinkimo metodu.

5. Galimybė tyrinėti informaciją apie šiuo metu nebeegzistuojančius ankstesnius įvykius bei procesus.

3. Skirtingų laikotarpių ir skirtingų autorių parengtų dokumentų palyginimo problemos.

1. Mikroaplinkos (dar vadinama specialiosios, artimosios arba tiesioginio poveikio aplinkos veiksniai).

2. Makroaplinkos (dar vadinama bendrosios, tolimosios arba netiesioginio poveikio aplinkos) veiksniais)

Slėpimas arba sluoksniavimas- operacijos atliekamos sluoksniavimo principu – pinigų plovimas atliekamas tokia seka, kai viena operacija atliekama ant kitos jau atliktos operacijos. Siekiama atitolinti lėšas nuo nusikaltimo šaltinio.

Integracija- Kai nelegalios pajamos iš pažiūros teisėtai paaiškinamos. Plovėjai išplautas lėšas gali reinvestuoti į nelegalią veiklą arba naudoti jas savo prabangiam gyvenimui.

  • Microsoft Word 28 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (1162 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ona
  • Duomenys, informacija, žinios Pinigai konspektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Duomenys, informacija, žinios Pinigai konspektas. (2017 m. Gruodžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/duomenys-informacija-zinios-pinigai-konspektas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 23 d. 22:41
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo