Duonos ir pyrago gaminių gamyba verslo planas


Lentelių sąrašas. Iliustracijų sąrašas. Įvadas. Įmonės vadybinės veiklos analizė. Verslo aprašymas. Verslo srities aprašymas. Įmonės tikslai. Paslaugos aprašymas. Rinkos apžvalga. Aprėpiamos rinkos dalies išskyrimas ir jos apibūdinimas. Konkurencijos analizė. Rinkodaros planas. Rizikos vertinimas. Galimi sunkumai ir kliūtys. Stichinės ir kitos nelaimės. Alternatyvi veikla. Marketingo planas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planą sudaro. Prekė. Kainų politika. Pardavimo strategija. Reklama ir rėmimas. Įmonės plėtra. Reikiamos lėšos. Lėšų panaudojimas. Gamyba. Trumpas gamybos ir paslaugos aprašymas. Vietos aprašymas. Patalpos. Technologinė įranga. Sąnaudos technologinės įrangos priežiūrai ir remontui. Transportas. Žaliavos. Žaliavų tiekėjai. Darbo reikalavimai. Teisinė apsauga. Gamintojo garantija. Vadyba. Savininkai. Darbuotojai. Darbuotojų atlyginimai. Gamybos savikaina. Finansai. Reikiamos lėšos. Išvados. Literatūros sąrašas.

Bendrovėje „Sveikuoliai“ iš pradžių dirbs 95 darbuotojų. Bendras mėnesinis atlyginimas pirmaisiais metais bus 114 000 Lt.

Darbo objektas: Šiame darbe aprašoma UAB ,, Sveikuoliai“, kuri užsiima ekologiškų gaminių kepimu, plėtros perspektyvos, jos finansinė dalis, ją supanti rinka.

Darbo tikslas - išnagrinėti ar bus naudinga kuriama nauja bendrovės veika ar atsipirks investicinis projektas.

Darbo uždaviniai:

Atlikti praktinį rinkos tyrimą ir apibendrinti gautus rezultatus apie konditerijos gaminių padėtį rinkoje;

Šiuo metų rinkoje yra pastebima, kad trūksta įmonių, kurios palankiomis kainomis prekiautų ekologiškais gaminiais, todėl įmonė nusprendė plėsti savo veiklą.

Norint užtikrinti savo veiklos sėkmingumą, būtina detaliai išanalizuoti rinką. Šuo metu pastebima, kad yra trūkumas kvalifikuotų specialistų. Todėl įmonė stengtųsi geresnėmis sąlygomis privilioti į savo įmonę patyrusius specialistus. Taip pat nemažą dėmesį įmonė skirtų jaunų specialistų paieškai, sutekdama galimybę besimokantiems jauniesiems technologams galimybę atlikti praktiką.

UAB „Sveikuoliai“ planuoja gaminti šiuos ekologiškus produktus: įvairius ekologiškus sausainius, pyragus, bandeles vartotojų tarpe populiariausi gaminiai – ekologiškos „Anytos“ bandelės, ekologiški „Skanukai“ bei tamsi duona „Senolių“ .

UAB ,, Sveikuoliai“ atliks įvairius elektros montažo,oro linijų tiesimo, projektavimo darbus pagal įmonių ar fizinių asmenų užsakymus.

Šiuo metų rinkoje yra pastebima kad trūksta įmonių, kurios palankiomis kainomis diegtų priešgaisrines signalizacijų sistemas, todėl įmonė nusprendė plėsti savo veiklą ir įsteigti priešgaisrinių signalizacinių sistemų įdiegimo skyrių.

UAB„Sveikuoliai“ nuolat stengsis tobulinti savo gamybos pajėgumus, investuos įnašesnius, modernius įrengimus, darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, kad gaminami produktai būtų

. Norint užtikrinti savo veiklos sėkmingumą, būtina detaliai išanalizuoti rinką. Šuo metu pastebima, kad yra trūkumas kvalifikuotu specialistu. Todėl įmonė stengtųsi geresnėmis sąlygomis privilioti į savo įmonę patyrusius specialistus. Taip pat nemaža dėmesį įmonė skirtų jaunų specialistų paieškai, sutekdama galimybę besimokantiems jauniesiems maistininkams galimybe atlikti praktika.

Ši įmonė stengsis būti gerai žinoma Lietuvoje, todėl klientų įmonei turėtu netrūkti, kadangi įmonė savo veiklą vykdys patikimai,o darbų kokybė nepriekaištinga.Įmonės klientai gali būti visoje Lietuvoje veikiančios bendrovės. Klientų įmonė gali turėti iš visų Lietuvos regionų.

Mūsų nauja paslauga bus informuoti nuolatiniai įmonės klientai, bus išsiuntinėti naujų siūlomų sistemų katalogai.Taip pat si informacija bus pateikta ir įmonės Interneto svetainėje.

Labai svarbu klientams pritraukti yra įmonės reklama. Įmonė ketina savo veiklą reklamuoti populiariausiuose dienraščiuose. Apie mūsų paslaugas sieksime informuoti ir remdami įvairius renginius.

Lietuvoje, tikimasi, kad nauja veikla, taip pat bus sėkminga, įmonė greitai taps viena iš pagrindinių ekologiškų gaminių kepykla Lietuvoje. Šiam tikslui pasiekti įmonės vadovas turi pasirinkti jo manymu geriausiai šią sritį išmanančius specialistus. Naujieji įmonės darbuotojai turės nuolat domėtis konkurentų kainomis, naujomis technologijomis, ieškoti patikimų tiekėjų ,kurie parduotų produkciją palankiomis kainomis. Pagrindinė problema, kuri gali iškilti įmonei tai sumažėjas klientų skaičius. Taip gali atsitikti dėl konkurentų sėkmingos veiklos ar ekonomikos nuosmukio. Tai būtų konkurentų mažesnės paslaugų kainos, kokybiškesnis ir spartesnis darbų atlikimas.

1.2.2 Stichinės ir kitos nelaimės

*vagystės kad išvengtum įsilaužimų bei vagysčių, įrengsiu apsaugines signalizacijos sistemą kuri kainuos 750,00 lt

UAB „Sveikuoliai“ dės pastangas kaip pritraukti daugiau klientų. Įmonė turėtų rūpintis įmonės reklama, gerų įvaizdžiu. Taip pat kelti įmonėje dirbančių darbuotojų kvalifikacija siunčiant į tobulinimo kursus. Domėsis konkurentų veikla, jų paslaugų kainomis, naudojamomis naujausiomis technologijomis, paslaugų kokybe.

Jeigu veikla būtų nuostolinga, t.y. kris sistemų paklausa, tada ši veikla bus nutraukta, tačiau tai įmonei atneštų didelių finansinių nuostolių, bet tai nebūtų įmonės žlugimas, nes įmonė rizikuoja tik savo lėšomis. Naujai veiklai nepasisekus veikla bus tęsiama, kaip neekologiškų gaminių įmonė kuri sėkmingai dirbs šitoje srityje.

Šiame rinkos segmente aktuali nuolaidų sistema ir, aišku šviežumas ir kokybė. Labai svarbus rinkos atžvilgiu ir įmonės vietos parinkimas, kad įmonė būtų patogioje sau ir klientams vietoje. Įmonės patalpos prie kelio, ir geri matomos iš tolo, kas svarbu reklamos atžvilgiu. Beto UAB „Sveikuoliai“ turės patogų privažiavimą ir aikštelę klientams.

Vienas svarbiausių ir rimčiausių konkurentų UAB „Vilniaus duona“. Tai stambi bendrovė, siūlanti didelį produktų asortimentą. Bet vienas iš trūkumų – gana aukštos kainos ir neatliekami užsakymai pagal klijentų norus.

  • Microsoft Word 137 KB
  • 2015 m.
  • 30 puslapių (4467 žodžiai)
  • Universitetas
  • Poskiuks
  • Duonos ir pyrago gaminių gamyba verslo planas
    10 - 4 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Duonos ir pyrago gaminių gamyba verslo planas. (2015 m. Gegužės 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/duonos-ir-pyrago-gaminiu-gamyba-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 07 d. 07:15
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo