Durų gamyba verslo planas


Pusines durys gamyba. Socialinio draudimo dalis vienam gaminiui. Dųrų gamybos verslo planas. Darbuotoju atlyginimu sanaudu mazinimas kursinis bakalauras#.

Santrauka. Verslo aprašymas. Gamybinė veikla. Rinkodara. Vadyba. Rizikos įvertinimas. Finansinė dalis. Tiesioginių medžiagų išlaidų (vienam gaminiui) prognozė. Medžiagų išlaidų gamybinei programai įvykdyti prognozė. Tiesioginio darbo užmokesčio ir įmokų socialiniam draudimui (vienam gaminiui) prognozė. Tiesioginės išlaidos, tenkančios vienam gaminiui. Pagalbinių darbininkų darbo užmokestis. Gamyboje dirbančių vadovų ir specialistų darbo užmokestis ir socialinis draudimas. Ilgalaikio turto nusidėvėjimas ir amortizacija. Netiesioginių gamybos išlaidų prognozė. Pagrindinių darbininkų darbo užmokestis. Netiesioginių gamybos išlaidų paskirstymas. Parduodamos produkcijos savikainos prognozė. Veiklos sąnaudų paskirstymas. Komercinė savikaina. Pardavimo kaina ir pardavimo pajamos. Įmonės administracijos ir bendrojo personalo darbo užmokestis ir socialinis draudimas (lt). Darbuotojų skaičius ir darbo išlaidos. Pakuotės mokestis. Veiklos sąnaudų prognozė. Pelno (nuostolio) prognozė. Pvm prognozė. Mokesčių prognozė. Pinigų srautų prognozė. Prognozuojamas balansas. Ekonominiai finansiniai rodikliai. Literatūros sąrašas. Priedai.

UAB ,,Dileta” – naujai besikuriančiai įmonei labai svarbu sėkmingai pradėti durų gamybos veiklą konkuruojančioje rinkoje. Įmonės gaminamos uosinės ir pušinės durys yra aukštos kokybės.Gaminiai gaminami iš gryno medžio, nes jis žmonėms sukelia teigiamas emocijas, jo šiluma ir kvapas maloniai nuteikia. Šiuolaikiniai natūralaus medžio gaminiai ypač dera prie modernaus stiliaus ir namų interjero.

Įmonė ,,Dileta“ Vilniaus miesto registrų centre įregistruota 2011 metais lapkričio 15 d. (1 priedas). Ji savo veiklą planuoja pradėti 2012 metais sausio 2 dieną ir tuo pačiu įsiregistruoti bei tapti PVM mokėtoja.(2 priedas)

Įmonės tikslas – patenkinti vartotojo poreikius gaminant kokybiškas duris, parduoti maksimalų produkcijos kiekį ir gauti pelną.

Įmonėje dirbs kvalifikuoti darbuotojai – direktorius, gamybos vadovai ir specialistai, buhalterė, sekretorė, staliai, sargai ir valytoja.

Naujai įsikūrusiai įmonei reikės konkuruoti su rinkoje įsitvirtinusiomis įmonėmis, kurios gamina duris iš medienos pakaitalų ir kurios savo gaminamą produkciją pardavinės žemesne kaina. Todėl kiekvieną mėnesi UAB ,,Dileta“ reklamuos savo produkciją internete, žurnale „Mano namai“, laikraštyje „Lietuvos rytas“ ir išleis lankstinukus. Reklamos išlaidoms prieš įmonės veiklą bus skiriama 6050 litų, o kitus mėnesiu po 4840 litų. Įmonei norint pradėti savo veiklą reikalingas 352610 Lt akcinis kapitalas. Planuojama, kad įmonė per pusė metų uždirbs 172060 Lt grynojo pelno.

Norint įsitikinti, kad įmonės veikla efektyvi, buvo skaičiuojami ekonominiai finansiniai rodikliai, kurių rezultatai yra palankūs įmonei. Įvertinus bendrąjį pardavimų pelningumo rodiklį (37,49 proc.) galime teigti, kad pardavimų ribinis pelningumas yra labai geras ir tai padės kontroliuoti parduodamų prekių savikainą bei kainodaros politiką. Bendrojo trumpalaikio mokumo koeficientas (6,65) parodo, kad įmonė sugebės likviduoti trumpalaikius įsipareigojimus. Lūžio taškas parodo, kad kai įmonės pardavimo pajamos viršys 353854,36 Lt, įmonė gaus pelną. Ekonominiai finansiniai rodikliai parodo, kad įmonė sėkmingai vykdys savo veiklą bei užsibrėžtus tikslus.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 395 KB
  • 2013 m.
  • 55 puslapiai (10486 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tania
  • Durų gamyba verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Durų gamyba verslo planas. (2013 m. Vasario 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/duru-gamyba-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 02:00
×