Dvarčionių keramika finansinė analizė


Įvadas. Ab „dvarčionių keramika“ balanso horizontalioji analizė. Balanso (nuosavybės ir įsipareigojimų) horizontalioji analizė. Pelno (nuostolio) ataskaitos horizontalioji analizė. Balanso (turto) vertikalioji analizė. Balanso (nuosavybės ir įsipareigojimų) vertikalioji analizė. Pelno (nuostolio) ataskaitos vertikalioji analizė. Pelno ir pelningumo rodiklių analizė. Mokumo rodikliai ir jų analizė. Veiklos efektyvumo rodikliai ir jų įvertinimas. Informacinių šaltinių sąrašas.

Analizuojant AB ,,Dvarčionių keramikos“ finansines ataskaitas: balansą ir pelno (nuostolio) ataskaitas buvo padarytos horizontalioji ir vertikalioji analizės, bei pelningumo, mokumo, bei veiklos efektyvumo rodiklių analizės. Lyginant dviejų laikotarpių duomenis buvo padarytos tokios išvados:

Horizontalioji analizė parodė, kad įmonė lyginant su praėjusiais pasiekė geresnių rezultatų. Tik finansinė veikla buvo labiau nuostolinga. Praėjusiame laikotarpyje įmonė patyrė 3800 tūkst. Lt. nuostolį, o ataskaitiniam laikotarpiui pasibaigus ji gavo 73 tūkst. Lt. pelną. Padi-dėjęs bendrasis ir grynasis pelnas įrodo, jog įmonė vėl tampa perspektyvi, valdoma veiksmingai ir tampa patraukli būsimiems kreditoriams bei investuotojams.

  • Apskaita Analizė
  • Microsoft Word 117 KB
  • 2013 m.
  • 20 puslapių (3758 žodžiai)
  • Jūratė
  • Dvarčionių keramika finansinė analizė
    10 - 4 balsai (-ų)
Dvarčionių keramika finansinė analizė. (2013 m. Lapkričio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/dvarcioniu-keramika-finansine-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 11:19
×