Dvarčionių keramikos finansinė analizė


Įvadas. Ab „dvarčionių keramikos“ įmonės pristatymas. Kokybės politika. Aplinkosauga. Produkcija ir įmonės konkurentai. Finansų analizės samprata. Finansų analizės apibrėžimas. Finansų analizės tikslai. Finansų analizės metodai ir būdai. Ab „dvarčionių keramika“ finansinė analizė. Horizontalioji turto, kapitalo ir įsipareigojimų analizė. Vertikalioji turto, kapitalo ir įsipareigojimų analizė. Horizontalioji pelno (nuostolių) ataskaitos analizė. AB „Dvarčionių keramika“ santykinių finansinių rodiklių analizė. Pelningumo rodikliai. Įmonės likvidumo (mokumo) rodiklių analizė. Įmonės turto panaudojimo efektyvumo rodiklių analizė. Turto grąžos (ROA) ir nuosavo kapitalo grąžos (ROE) analizė. Įmonės Du Pont analizė. Veiklos ir finansinis ciklas. Išvados. Literatūra. Priedai.

Siekdami konkurencinio pranašumo, finansininkai ir vadovai turėtų nuolat stebėti pagrindinių finansinių rodiklių – indikatorių kitimą įmonėje bei prognozuoti tų pokyčių pasekmes. Vadovams neužtenka turėti ne tik bendrą finansinę informaciją apie įmonę ir intuityviai priiminėti sprendimus, bet jiems reikėtų sukurti vientisą veiklos analizės ir prognozės sistemą (Juozaitienė, 2000).

1.Referato tikslas: išanalizuoti įmonės AB „Dvarčionių keramika“ finansinę analizę;

2.Referato tyrimo metodas: mokslinės literatūros analizė;

3.Referato objektas: praktiškai susipažinti su įmonės veikla;

4.Referato uždaviniai:

1)Apibrėžti AB „Dvarčionių keramika“ įmonės pristatymą;

2)Atlikti AB „Dvarčionių keramika“ balanso ir pelno (nuostolių) ataskaitos analizę;

3)Išanalizuoti santykinius rodiklius.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 187 KB
  • 2014 m.
  • 37 puslapiai (6334 žodžiai)
  • Kolegija
  • Zina
  • Dvarčionių keramikos finansinė analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Dvarčionių keramikos finansinė analizė. (2014 m. Kovo 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/dvarcioniu-keramikos-finansine-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 16:06
×