Dvd lyginamoji analizė


Dvd irenginiu analize. Garso ir vaizdo failu grotuvu lyginamoji analize. Programu lyginamoji analize.

Dvd lyginamoji analizė (techninė įranga, programos,naudojimo sritys). Įvadas. Dvd diskai. Dvd-r diskai. Dvd diskų informacijos kodavimas. Dvd įtaisai. Dvd įtaisų struktūra. Dvd optika. Personalinių kompiuterių dvd įrenginiai. Dvd diskų standartai. Dvd: paversk kompiuterį kino sale. Didelės platybės su plačiomis galimybėmis. Kova su piratais. Nuo teorijos prie praktikos. Žvilgsnis į atetį.

Optiniai informacijos kaupikliai buvo sukurti maždaug prieš 19 metų. Pirmasis kompaktinių diskų audio grotuvas buvo sukurtas firmoje sony. Greitai jos pėdomis pasekė analogiška philips firmos produkcija. Philips, kaip ir sony, buvo viena iš pagrindinių šios technologijos kūrėjų. Pagrindine varomąją jėga kuriant kompaktinius diskus buvo garso įrašų industrija. Cd (compact disk) technologija dar ir dabar neturi sau lygių konkurentų muzikos pramonėje.

Kompiuterių pramonėje kompaktiniai diskai pradėti naudoti žymiai vėliau. Dar maždaug prieš metus jie buvo retenybė, ir daugumai atrodė, kad 700mb kompaktinis diskas ilgą laiką patenkins net pačių reikliausių vartotojų poreikius. Tačiau ir kompiuterių ir kompaktinių diskų naudojimas labai plečiasi, taip kaip plečiasi ir informacijos kiekis, kurį reikia išsaugoti.

Pradžioje, pagrindinės firmos-konstruktorės nesutarė dėl bendro formato, ir ateityje tai galėjo tapti didžiule formatų kova, na o tai tik sumažintų vartotojų susidomėjimą nauja produkcija ir žinoma sumažintų pelną, kaip tai atsitiko buitinių video magnetofonų istorijoje. Galutiniam standarto priėmimui 1995 metais dešimt elektronikos gigantų (hitachi, matsushita, electronic indu strial, mitsubishi electric, philips electronics, pioneer electronics, sony, thomson multimedia, time warner, toshiba ir jvc) įkūrė organizaciją dvd consortium. Naujieji diskai gavo dvd pavadinimą. Iš pradžių tai reiškė skaitmeninis video diskas (digital video disk), vėliau tai pradėjo šifruoti kaip universalus skaitmeninis diskas (digital versatile disk).

šiame darbe apžvelgsime dvd technologijas. Dvd pasirodė tik keletą metų atgal, todėl dar nėra susiformavę griežti standartai, o tik principai. Todėl šiuo metu įmanoma tiksusidūrus su cd talpumo problemomis 1995 metais buvo nuspręsta priimti vieningą naujos kartos, didelio tankumo optinių diskų formatą - dvd.

  • Microsoft Word 425 KB
  • 2012 m.
  • 18 puslapių (4845 žodžiai)
  • Universitetas
  • Anelė
  • Dvd lyginamoji analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Dvd lyginamoji analizė. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/dvd-lyginamoji-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 05 d. 23:54
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo