Dvejatainis dešimtainis laikrodis


Dvejetainis-desimtainis laikrodis. Dvejetainis dešimtainis laikrodis. Dvejetainis laikrodis schema. Dvejetainis - dešimtainis laikrodis. Dvejetainis-desimtainis laikrodis kursinis. Kursinis dvejetainis laikrodis.

Anotacija lietuvių ir anglų kalba. Įvadas. Naudotų informacijos šaltinių apžvalga. Užduoties analizė. Sandaros schemos blokų paskirtis ir veikimo analizė. Elektros- principinės schemos modeliavimo rezultatai ir jos veikimo aprašimas. Informacija apie panaudotus elementus. Darbo rezultatų apibendrinimas, išvados. Literatūros sarašas. Priedai.

Kursinio darbo tikslas buvo sumodeliuoti dvėjetainį laikrodį. Šiame kursiniame darbe bus parodytas projekto projektavimo kelias, viso laikrodžio elektros-principinė schema kartu su atskirais blokais, projekto bei elementų analizės.

Dvejatainis laikrodis yra 24 valandų formato skaitmeninis laikrodis, kuris informaciją apie laiką pateikia dvejatainėje skaičiavimo sistemoje bei išverčia į dešimtainę skaičiavimo sistemą.

Pačiam sumodeliuot toki laikrodį yra nesudetinga, užtenka tureti nedidelį žinių kiekį elektronikoje ir tureti supratimą schemose, kad veliau sumodeliavus galima būtų sukonstruoti. Didelis dėmesys yra nukreiptas į tinkamai parenktas mikroschemas bei kitus elementus.

Darbo gale bus pateiktas literatūros sąrašas, priede bus pateikta elektros – principinė schema, sandaros schema ir elementų sąrašas.

  • Elektronika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 238 KB
  • 2013 m.
  • 11 puslapių (1006 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tomas
  • Dvejatainis dešimtainis laikrodis
    10 - 1 balsai (-ų)
Dvejatainis dešimtainis laikrodis. (2013 m. Vasario 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/dvejatainis-desimtainis-laikrodis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 14:52
×