Dvejetainis 4 bitų sumatorius – atėmiklis


Sumatorius kompiuteriai. Dvejetainis laikrodis schema. Dvejetainis 4 bitų sumatorius - atėmiklis. Dvejetainis 4 bitu sumatorius atemiklis. 4 bitu kompiuteris.

Anotacija. Summary. Įvadas. Užduoties analizė. Skaitiklis. Skaitiklis, registras. Skaitiklis, registrai, xor. Sumatorius – atėmiklis. Informacija apie panaudotus integrinius grandynus. Išvados. Informacijos šaltiniai.

Šiuolaikiniame pasaulyje, kuriame viskas yra modernizuota bei automatizuota, visose gyvenimo sferose naudojami kompiuteriai bei kiti automatikos įtaisai. Dabar neįmanoma įsivaizduoti savo gyvenimo be elektroninių įtaisų. Juos galime aptikti visur, kur tik apsižvalgysime: tiek transporto priemonėse (mašinose, lėktuvuose, laivuose), tiek buityje (skalbimo mašinos, indaplovės, laikrodžiai, skaičiavimo mašinėlės, televizoriai ), tiek socialiniame gyvenime (mobilieji telefonai, pramogų parkai).

Tačiau mokslas, kaip ir technika, nestovi vietoje, todėl nuolat tobulėja ir elektroninių signalų apdorojimo būdai. Dėl to nuolat bandoma juos kaip įmanoma greičiau ir tiksliau skaitmenizuoti. Daugumoje elektroninių prietaisų naudojami skaitmeniniai grandynai, todėl jų projektuotojams labai svarbu žinoti, kaip ir kokie grandynai veikia, kokius grandynus galima panaudoti tam tikrose schemose, kaip spręsti iškilusias problemas pasitelkiant pagalbinius grandynus ir elementus.

  • Elektronika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 643 KB
  • 2012 m.
  • 23 puslapiai (1503 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jonas
  • Dvejetainis 4 bitų sumatorius – atėmiklis
    9 - 3 balsai (-ų)
Dvejetainis 4 bitų sumatorius – atėmiklis. (2012 m. Lapkričio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/dvejetainis-4-bitu-sumatorius--atemiklis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 13:07
×