Dvejų greičių juostinis konvejeris


Dvejų greičių juostinis konvejeris. Įvadas. Juostinio konvejerio veikimo principas ir panaudojimas. Konvejerio charakteristikos. Dviejų pavarų dežės panaudojimo analizė. Išvados.

Pergabenant didelius kiekius masyvinių krovinių dažniau atiduodama pirmenybė nepertraukiamo veikimo mašinoms, kurios palyginus su cikliškai veikiančiomis mašinomis, turi daugiau pranašumų, tokių kaip: ilgo neperkraunamo transportavimo galimybė, krovinio kokybės išsaugojimas; plačios transportavimo galimybės; mažas darbo imlumas ir aptarnavimo patogumas, paprastumas ir aukštas konstrukcijos darbo patikimumas; plataus darbo našumo galimybė bei transportavimo nuotolis.

Konvejerių pavarose greičio reguliavimo butinybė pirmiausia paaiškinama tuo, jog konvejerio apkrovos pagal laiką koeficientas yra labai nedidelis. Juostiniams konvejeriams jis yra nuo 0,28 iki 0,75, tai priveda prie nepagrįsto elektros sąnaudų pertekliaus ir priešlaikinio konvejerio detalių nusidėvėjimo, o labiausiai – juostos. Dvejų greičių konvejeris gali užtikrinti didesnį našumą didinant krovinių srautą, taip išvengiant tarpinio bunkerio perkrovos. Nekintant krovinių srautui galima sumažinti juostos įtempimą perejus į aukštesnę pavarą, arba, krovinių srautui sumažėjus, siekiant sumažinti juostos ir ritinėlių atramos nusidevėjimą, pereiti į žemesnę pavarą. Visa tai padeda pasiekti didesnį konvejerių valdymą ir prailgina tarnavimo laiką, kas duoda tam tikra ekonominę naudą.

  • Microsoft Word 122 KB
  • 2013 m.
  • 4 puslapiai (1537 žodžiai)
  • Sioga
  • Dvejų greičių juostinis konvejeris
    10 - 4 balsai (-ų)
Dvejų greičių juostinis konvejeris. (2013 m. Gruodžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/dveju-greiciu-juostinis-konvejeris.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 02 d. 11:43
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo