Dviejų aukštų mūrinio gyvenamojo namo kaime statybos projektas


Turinys. Įvadas. Bendroji pastato charakteristika. Sklypo planas. Pastato konstrukcijos. Sienos. Išorinės sienos šiluminės varžos skaičiavimas. Šlaitinis stogas. Šlaitinio stogo šiluminės varžos skaičiavimas. Vandens nuvedimas. Tarpaukštinės perdangos. Pamatai. Grindys. Sąramos. Langai, durys, laiptai. Laiptai ir pandusas. Pastato vidaus ir išorės apdaila. Techniniai – ekonominiai pastato rodikliai. Bendrieji pastato rodikliai. Išvados. Informaciniai šaltiniai. Paveikslėlių ir lentelių turinys. Pav. Pirmo aukšto patalpų eksplikacija. Pav. Antro aukšto patalpų eksplikacija. Pav. Sklypo planas. Pav. Sutartiniai sklypo žymėjimai. Pav. Išorinės sienos pjūvis. Pav. Stogo konstrukcija.


Projektuojamas dviejų aukštų individualus A+ klasės gyvenamasis namas Trušeliuose, skirtas gyventi vienai šeimai.

Pamatai numatomi juostiniai monolitiniai. Laikančios išorinės ir vidinės sienos iš Arko M24 silikatinių blokelių, pertvaros iš gipso kartono plokščių. Perdanga numatoma iš liktinių klojinių. Perdangai bus naudojamos TERIVA 4,0/1 sijos ir TERIVA T600-B blokeliai. Šlaitinio stogo konstrukcija numatoma iš medinių sijų su čerpine stogo danga. Stogo šlaito statumas 30°.

Pastatui šildyti numatomas grindinis šildymas. Taip pat, kad pasiekti A+ klasę, reikia įrengti rekuperacinę sistemą. Todėl bus montuojama rekuperacinė sistema su aukštos klasės F7 filtrais. Rekuperacinės sistemos blokas stovės techninėje patalpoje, o ortakiai į kitas patalpas įmontuoti lubose.

  • Microsoft Word 176 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (3655 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gytis
  • Dviejų aukštų mūrinio gyvenamojo namo kaime statybos projektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Dviejų aukštų mūrinio gyvenamojo namo kaime statybos projektas. (2019 m. Lapkričio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/dvieju-aukstu-murinio-gyvenamojo-namo-kaime-statybos-projektas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 19 d. 05:30
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo