Dviejų dienų kelionės maršrutas Lietuvos rašytojų pėdsakais


Įvadas. Dviejų dienų kelionės maršrutas. Kelionės žemėlapis. Kelionės maršrutas. Atmintinė. Klausimynas. Sąmata. Turizmo paslaugų teikimo sutartis. Aprašymas. Išvados. Literatūros sąrašas.


Problematika: Yra mažai sukurtų teminių kelionių, kurios leistų turistui pažinti Lietuvą kitaip, todėl labai svarbu sukurti, kuo įdomesnių teminiu maršrutų, kad lietuviai norėtu keliauti po Lietuvą ir augtu vietinio turizmo paklausa ir teminių kelionių pasiūla.

Darbo tikslas: Sukurti dviejų dienų kelionę, susipažinti su Lietuvos realizmo rašytojais, pažvelgti iš arčiau į jų kūryba, susipažinti su kultūriniu paveldu.

Kelionės tikslas: Susipažinti su Lietuvos realizmo rašytojais, pažvelgti iš arčiau į jų kūryba, susipažinti su kultūriniu paveldu. Kelionės motyvai: kultūriniai, tobulėjimo, emociniai.

Panevėžys – Kaunas – Vilnius – Anykščiai – Niūronys – Svėdasai – Panevėžys.

(Krekenavos klebonija, kurioje gyveno ir kūrė Maironis, Vandžiogalos apylinkes aprašė Č. Milošas, Raudondvaris kuriame yra Raudondvario dvaras, kurį aprašė A. Cveigas romane „Mindaugas II“.)

Pasakojimas apie galimus aplankyti objektus. (Rumšiškės J. Aisčio muziejus ir paminklas, Elektrėnai Ipolito Užkurnio muziejus, kuriame jis sukūrė 40 lietuvių literatūros klasikų ir jų personažų skulptūras. Pasakojimas apie Lazdynų Pelėdos gyvenimą Vievije.

Laisvas laikas (galimybė aplankyti Katedros varpine, Gedimino pilies bokšto muziejų, pasivaikščioti po senamiestį, pavakarieniauti Jūsų pasirinktame restorane vakarienė į kelionės kaina neįskaičiuota).

Kelionės data: 2017 metų gegužės 11 – 12 dienomis. Išvykimas gegužės 11 dieną 8 valandą ryto (Prašome susirinkti bent 15 minučių anksčiau, kad nebūtų delsiamas laikas), planuojama sugrįžti apie 21 valandą, gegužės 12 dieną.

Išvykimo ir sugrįžimo vieta: Prekybos centras „Babilonas“ Klaipėdos g. 143A, Panevėžys

Dokumentai, kuriuos reikia turėti: Draudimas (sveikatos), turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Transportas: 19 vietų mikroautobusas. Kompanija su kuria vyksite turi labai didelę patirtį kelionių srityje. Jus aptarnaus kompetetingas ir profesionalus vairuotojas

Kita informacija: Asmeninėms išlaidoms pinigų pasiimkite pagal savo poreikius, Turėkite smulkių pinigų (tualetui, gėrimams ir kt.).

Kelionės vadovo kontaktai: Evelina Matuzaitė, el. p. evelinaaa.m@gmail.com, tel. 862884181.

Nakvynės vieta: Viešbutis „Corner Hotel“, Ševčenkos g. 16, Vilnius dviviečiai numeriai Maitinimas:

Prisiminkite! Saugokite asmeninius daiktus ir dokumentus, nelaikyti visos pinigų sumos vienoje vietoje. Patartina nesivežti trapių ir dūžtančių daiktų. Pasiimkite pačius būtiniausius daiktus su savimi, kurių jums gali prireikti kelionės metu, nes visą kitą laikysite autobuso bagažinėje. Laikykitės saugaus eismo taisyklių. Nepamiršti užsimokėti už pravažiavimą su bet kokia transporto priemone. Nepamiršti užsimokėti už supermarketuose išsirinktas prekes.

Ačiū, kad keliavote su kelionės vadove Evelina Matuzaite. Mūsų apklausos tikslas pagerinti kelionės kokybe, o norint tai sužinoti mums svarbi Jūsų nuomonė. Maloniai prašome užpildyti pateiktą klausimyną, kurį sudaro septyni klausimai. Atsakyti į šią anketą truksite apie dešimt minučių. Jūsų išsakyta nuomone leis pagerinti kelionės kokybe ir sužinoti Jūsų lūkesčius. Apklausa yra anonimiška, todėl vardo ir pavardės nurodyti nereikia. Apklausos rezultatai bus naudojami tik įmonės vidiniams tikslams. Atsakydami į anketoje pateiktus klausimus pažymėkite varnele (˅) Jums labiausiai tinkantį variantą, o reikiamuose vietose įrašykite.

Kas Jums labiausiai patiko kelionės metu įvertinkite 10 balų skalėje?

J. Biliūno sodyba – muziejus – 35,70 eurų/ 2,10 eurų žmogui. Į kainą įskaičiuotos gido paslaugos (grupei 10 eurų/ žmogui 0,60 cnt)

2.5. Ekskursijos (skaičius), įeinančios į kelionės kainą: edukacinės ekskursijos, apžvalginės ekskursijos, ekskursijos į muziejus, kita .

  • Turizmas Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 1816 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (4116 žodžiai)
  • Kolegija
  • Evelina158
  • Dviejų dienų kelionės maršrutas Lietuvos rašytojų pėdsakais
    10 - 2 balsai (-ų)
Dviejų dienų kelionės maršrutas Lietuvos rašytojų pėdsakais . (2017 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/dvieju-dienu-keliones-marsrutas-lietuvos-rasytoju-pedsakais.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 11:19
×