Dviejų kambarių buto renovacija: projekto finansavimas


Įvadas. Projekto idėja ir tikslas. Projekto idėja. Projekto įgyvendinimo vieta ir laikas. Projektų patirtis. Projekto tikslas ir apimtis. Projekto suinteresuotos šalys. Projekto planas. Darbų išskaidymo struktūra(WBSProjekto darbų tinklinė diagrama. Darbai, jų trukmės, darbų tarpusavio priklausomybės. Materialiej ištekliai ir kainos. Žmogiškieji ištekliai, jų apmokėjimo įkainiai ir mokėjimo būdai. Fiksuotos kainos. Projekto tvarkaraštis. Projekto biudžetas. Projekto finansavimo šaltiniai. Projekto finansavimo šaltiniai ir apimtis. Projekto rizikos. Didžiausių rizikų mažinimo priemonės. Projekto smart analizė. Projekto ssgg analizė. Išvados.


Projektas yra neatsiejamas nuo darbų vykdymo, jo dėka galima nustatyti darbo trukmę, sudaryti tvarkaraščius, reikiamą darbo jėgos kiekį ir, žinoma, apskaičiuoti išlaidas.

Projekto įgyvendinimo vieta ir laikas: Gedimino gatvė 103. Projekto pradžia yra 2017 metai sausio 5 diena.

Kiekvienam projektui yra svarbi kaina, todėl įmonės bei privatūs asmenys siekdami sutaupyti ne visada remiasi tik samdomais darbininkais ar renkasi ne tokias brangias priemones projektui pabaigti.

Apimtis(uždaviniai): atnaujinti elektros instaliaciją bei pakeisti seną vamzdyną, taip pat pakeisti senus buto langus ir duris, atnaujinti baldus, taip pat pakeisti grindų ir sienų dangą.

Projekto planavimas – tai procesas, kuriuo siekiama rasti geriausią veiksmų eigą, skirtą projekto tikslui pasiekti, numatyti reikiamus išteklius, sudaryti biudžetą

AoA tipo tinklo diagramose darbas žymimas rodykle, o AoN diagramose darbas žymimas mazgu.

Tinklo diagramoje darbai braižomi iš kairės į dešinę pagal laiko tėkmę. Braižant tinklo diagramą reikia vengti perteklinių jungčių. Rodyklėmis jungti tik tiesiogiai priklausomus darbus.

Projekto tvarkaraščių pagrindas – Ganto diagrama, kurią pradėjo naudoti pramonės inžinierius Henris Gantas. Puikus būdas naudingai paskirstyti laiką ir suderinti projekto tikslų link vedančias veiklas yra būtent ši diagrama. Tai diagrama, kuri susieja projekto tinklo diagramą su kalendoriumi, darbus vaizduojantys tinklo mazgai virsta stulpeliais, kurių ilgis yra proporcingas darbo, todėl stulpelio pradžia rodo kalendorinę darbo pradžią, o pabaiga – kalendorinę darbo pabaigą.

Finish to Start(FS) - Kai baigiasi pirma užduotis, tuomet prasideda antra užduotis

Start to Start(SS) – Kai abi užduotys turi prasidėti tuo pačiu metu.

Finish to Finish(FF) – Kai abi užduotys turi pasibaigti tuo pačiu metu

Start to Finish(SF) – Kai pirma užduotis prasideda, kuomet baigiasi pirma

Įvertinti visus reikiamus projekto išteklius – ir žmogiškuosius, ir materialiuosius.

Išorinė rizika: tai gali pakilti naudojamų medžiagų kainos, taip pat gali nebūti reikiamų medžiagų, kai jų reikia.

Svarbu yra atkreipti dėmesį į taikomas akcijas atsižvelgiant į poreikius ir kokybę, taip pat neužtenka vien tik tenkinančios medžiagų kainos bei apsirūpinimo jomis, dar reikia didelį dėmesį skirti darbų eigos užtikrinimui, kad viskas eitų nuosekliai ir be jokių kliūčių.

SMART analizė – tai dar vienas projekto idėjos analizės būdas. Collins anglų kalbos žodynas teigia, jog tikslas yra vizija, kurios mes siekiame savo pastangomis. Projekto idėjos pagrindu suformuluotas tikslas turi būti „smarkus“ (angl. SMART), t.y. toks, kad įrodytų savo unikalumą ir turėtų kitų projektui reikalingų savybių, kitaip negalės būti įgyvendintas.

Galima išmatuoti progresą stebint pokyčius nuo idėjos sugalvojimo iki įgyvendinimo. Turima ne visa reikiama pinigų suma, todėl siekiama gauti finansavimą, svarbu, ar gautas finansavimas, darbuotojai ir kiti veiksniai yra subalansuoti.

Tai nėra labai racionalus tikslas, atsižvelgiant į galimybes, nes viskas remiasi į finansines galimybes. Įgyvendinti būtų sudėtinga, nes tokiu atveju reikėtu samdyti daugiau darbuotojų ar pirkti brangesnes ir kokybiškesnes medžiagas.

  • Microsoft Word 61 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (3528 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kniohkniohknioh
  • Dviejų kambarių buto renovacija: projekto finansavimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Dviejų kambarių buto renovacija: projekto finansavimas. (2018 m. Gruodžio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/dvieju-kambariu-buto-renovacija-projekto-finansavimas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 05 d. 12:11
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo