Dviejų panašios kainos pagrindnių plokščių palyginimas


Informatikos skaidrės. Pagrindinių plokščių palyginimas. Kas gi yra ta pagrindinė plokštė? Kodėl pasirinkau lyginti „Asus“ ir „ASRock“ gamintojų pagrindines plokštes? Trumpai apie „Asus“ gamintoją. Trumpai apie „ASRock“ gamintoją. Taigi, kuri pagrindinė plokštė yra geresnė? Atminties magistralės dažnis. Atminties rūšis. Chipsetų (Chipset) gamintojas. DDR III jungčių skaičius. FireWire (IEEE 1394) jungtys. Formatas. Integruotas procesorius (instaliuotas). Integruotos tinklo plokštės tipas. LAN sistema. Maksimalus atminties dydis. Papildoma informacija apie USB 2. 0/3. 0 portus. Papildomos funkcijos. Procesoriaus gamintojas. Procesoriaus tipas. VGA sistemų integruotų procesoriuose palaikymas. Išvados.


Kodėl pasirinkau lyginti „Asus“ ir „ASRock“ gamintojų pagrindines plokštes?

Visiškai vienoda kaina (332.99 Lt (kilobaitas.lt)) Pati turiu “Asus” produktą, todėl įdomu pasidomėti šios firmos kuriamais kompiuterių komponentais „ASRock“ pasirinkau, nes tai man visiškai negirdėtas produktas, lyginant su „Asus“.

ASRock Inc Taivane įsikūrusi elektronikos gamintoja, kuri orientuota į pagrindinių plokščių, pramoninių kompiuterių, ir HTPC plėtrai. Įkurta 2002m., iki to laiko priklausė „Asus“. ASRock yra trečia pagal dydį pasaulyje pagrindinių plokščių gamintoja.

Kompiuterinėse sistemose chipsetas yra elektroninių komponentų integrinis grandynas, kuris valdo duomenų srautus tarp procesoriaus, atminties ir periferinių įrenginių komplektas. Chipset vaidina lemiamą vaidmenį nustatant sistemos veikimą. Abi pagrindinės plokštės gauna po +, nes abiejų chipsetai yra pagaminti geriausių ir gigantiškiausių kompiuterinių įrenginių gamintojų.

DDR III jungčių skaičius parodo RAM atminties lizdų skaičių. „Asus“ firmos pagrindinė plokštė gauna +, nes yra didesnis RAM atminties lizdų skaičius, o tai padeda užtikrinti efektyvesnį kompiuterio darbą.

Formtas - tai pagrindinės plokštės dydis, kuris lemia ne tik diametrą, bet ir tam tikrų jungčių skaičių, aušinimo galimybes ir t.t. + gauna „Asus“ firmos pagrindinė plokštė, kurios formatas yra ATX, nors ji didesnė, tačiau yra didesnė galimybė prisijungti daugiau ir įvairesnių kompiuterio komponentų, kas lemia jo našumą.

Šiuo atveju abiem plokštėms skiriu +/-, nes: „ASRock“ firmos pagrindinė plokštė turi integruotą procesorių, kas leidžia sutaupyti pinigų neperkant procesoriaus, minusas tas, kad negalima įsidėti norimo procesoriaus „Asus“ firmos pagrindinė plokštė neturi integruoto procesoriaus, tai yra minusas, nes reikia papildomų investicijų perkant procesorių, tačiau pliusas tas, kad galima įsigyti norimą procesorių.

  • Informatika Skaidrės
  • 2014 m.
  • Monikabu
  • 22 puslapiai (841 žodis)
  • Informatikos skaidrės
  • MS PowerPoint 224 KB
  • Dviejų panašios kainos pagrindnių plokščių palyginimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Dviejų panašios kainos pagrindnių plokščių palyginimas. (2014 m. Spalio 29 d.). http://www.mokslobaze.lt/dvieju-panasios-kainos-pagrindniu-ploksciu-palyginimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 07:26