Dvigubo gipso įrengimo technologija


Įvadas. Pastato charakteristika. Pasiruošimas darbui. Montavimas. Montuojamas profilis. Iš vienos pusės užsukamas gipsas. Mineralinės vatos dėjimas prisukant gipskartonio plokštes. Darbų sauga. Išvados. Informaciniai šaltiniai.


Gipsinių pertvarų įrengimas yra priskiriamas prie paprastojo remonto, kadangi nėra keičiami pastato matmenys ar remontuojamos laikančios konstrukcijos.

Vidinių pertvarų su dvigubu gipsu įrengimo technologija. Įrengti 4 patalpas.

Gamyklos konstrukcijos nebuvo duotos, todėl priėmiau, kad pamatai bus monolitiniai poliniai su įrengtu rostverku. Sienos taip pat numatomos iš monolitinių kolonų. Stogo konstrukcija – nerūdyjantis plienas. Kadangi šiluminės vertės ar kiti kintamieji man nėra aktualu, todėl toliau nenagrinėjama kaip pastatas apšiltintas ar kaip įrengti jo fasadai.

Žinoma, kaip visada, prieš pradedant statybos ar remonto darbus, reikalingi projektai ir statybos leidimai. Vykdant tokius darbus, bus laikinai nutraukiama gamyklos veikla, kadangi darbo plotas užima beveik visą patalpą. Kadangi užsakovas nori suskirstyti gamyklą į 4 patalpas ir prieš tai nieko ten nebuvo, reiškia kad ten nieko nereikia išmontuoti ar nugriauti.

Jei nėra numatyta, kur darbuotojai galės pailsėti, pavalgyti pietus, atsiprausti ar nueiti i tualetą, darbų vadovas turėtų tuo pasirūpinti. Esant galimybei susitarti su gamyklos vadovu dėl jau esamų patalpų arba atgabenti statybos įmonės patalpas.

Pirmąją darbo dieną yra išvaloma darbo aikštelė. Didelis dėmesys atkreipiamas į vietas, kur bus profiliai. Jei reikia grindys ar sienos turi būti išlygintos, nuimami visi nešvarumai. Tuo pačiu jau būtų galima sandeliuoti statybai reikalingas medžiagas ir įrankius.

Pirmasis darbas, kurį reikia padaryti, tai užsibrėžti linijas, kur bus montuojamos pertvaros. Kadangi nebuvo nurodyta kaip suskirstyti gamyklą, todėl priemu, kad bus suskirstyta į lygias 4 stačiakampio formos dalis kaip parodyta plane.

Viskas nužymima pieštuku ar ryškesniu markeriu su lazerio pagalba. Patartina pirma užsibrėžti centrinę liniją, išsimatavus visą sienos ilgį, kad būtų vis tiek užtikrintas centras, jei matmenys ir šiek tiek neatitiktų projekto.

  • Microsoft Word 621 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (1509 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gytis
  • Dvigubo gipso įrengimo technologija
    10 - 2 balsai (-ų)
Dvigubo gipso įrengimo technologija. (2019 m. Lapkričio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/dvigubo-gipso-irengimo-technologija.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 28 d. 10:04
×
104 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo