Dviračių ir riedučių nuoma verslo planas


Verslo verslo planas. Verslo aprašymas. Verslo idėja. Pagrindiniai tikslai ir uždaviniai. Siūlomos prekės ar paslaugos. Rinkos analizė. Verslo aplinkos analizė. Vartotojai. Konkurentai. Rinkos tyrimas. Rinkodaros tikslai ir uždaviniai. Reklama ir skatinimas. Reklamos priemonės veiklos pradžioje. Rinkodaros priemonės pirmųjų veiklos metų I ketvirtį. Kainodara. Prognozuojami pardavimai pirmaisiais veiklos metais. Paslaugų teikimo procesas. Ilgalaikio turto poreikis. Trumpalaikio turto poreikis. Vadyba. Darbuotojų atlyginimai (pirmieji veiklos metaiRizika. Galimos problemos ir kliūtys. Alternatyvų paieška.


Kuriamo verslo idėja yra IĮ dviračių ir riedučių nuoma „Laisvalaikio nuoma“. Panevėžyje nėra tokia veiklą vystančių įmonių. Šios kavinės privalumas tikslinė rinka yra jaunimas bei šeimos. Verslas bus steigiamas Panevėžyje, Centre, Vilniaus gatvėje. Ši vieta pasirinkta todėl, kad didelis žmonių srautas. Konkurentas yra tik vienas tai Panevėžio rajone esanti „ Smiltinės sodyba‘‘ kuri užsijama baidarių ir dviračių nuoma.

1.2Pagrindiniai tikslai ir uždaviniai

Įmonės pagrindinis tikslas supažindinti Panevėžio miesto žmones ir svečius su kitokiu laisvalaikiu, bei sulaukti kuo daugiau nuolatinių klientų, ateityje plėstis ne tik Panevėžyje bet ir kituose miestuose bei užtikrinti stabilia vietą rinkoje. Vienas iš pagrindinių įmonės uždavinių kuo daugiau pritraukti klientų, skatinti darbuotojų motyvaciją, atlikti rinkos tyrimą bei ją išreklamuoti. Veikla ketinama plėtoti Panevėžyje.

1.3Siūlomos prekės ar paslaugos

Įmonėje bus galima išsinuomoti dviračius bei riedučius norimam laikui. Technika bus nuomojma aukštos kokybės.

  • Verslas Verslo planai
  • 2015 m.
  • Justina
  • 6 puslapiai (1025 žodžiai)
  • Universitetas
  • Verslo verslo planai
  • Microsoft Word 33 KB
  • Dviračių ir riedučių nuoma verslo planas
    10 - 5 balsai (-ų)
Dviračių ir riedučių nuoma verslo planas. (2015 m. Vasario 24 d.). http://www.mokslobaze.lt/dviraciu-ir-rieduciu-nuoma-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 14:11