Dviveidis draugas


Rasinelis apie drauga. Rasinys apie geriausia drauga. Dviveidziai draugai. Rašinys apie draugą. Geriausias draugas rasinys. Draugas rasinys. Rasinys geriausias draugas. Dviveidis rasinys. Rasinys apie geriausias draugas. Draugo aprasymas rasinelis.

Visi mes turime savo draugų. Vieni jų turime daugiau, kiti mažiau. Turbūt kiekvienas turime ir geriausią draugą, su kuriuo pasidaliname įvairiausius nutikimus ir paslaptis. Be draugų turbūt būtų neįdomu gyventi. Net sunku įsivaizduoti, jeigu jų neturėtum. Turbūt sėdėtum vienas namuose užsidaręs ir nuobodžiautum per dienas. Bet kartais jūsų geriausias draugas gali tapti didžiausiu priešu.

Visi mes turime savo draugų. Vieni jų turime daugiau, kiti mažiau.

Be draugų turbūt būtų neįdomu gyventi. Nepagalvojote apie tai? Ogi iš tikro. Kartais atsiranda tokiu dviveidžių draugų, kurie apsimetinėja vienaip ar kitaip stengiasi kuo daugiau tau įtikti, kad tik taptų tavo geriausiu draugu. To priežastis dažniausiai būna ta, būdamas turtingesnis vaikas gali gauti ko nors daugiau nei kiti, tada pradeda dviveidžiai savo melagystes ir bandymus įtikti.

O dažniausiai būna taip, kad turtuoliukai turi mažai draugų ir nelabai kas juos mėgsta. Ir jeigu kas nori su jais draugauti, tai jam pasidaro smagu ir jis jaučiasi pamalonintas , kad su juo nori kas draugauti, ir net nesuvokia kad tai netikra. Tokie dviveidžiai draugai už tavo nugaros šaiposi iš tavęs ir apkalbinėja. Ir kai tik pradeda aiškėti, kad tavo geriausias draugas buvo iš tiesų apsišaukėlis ir dviveidis. Pasidaro taip nejauku ir liūdna, kad nežinai net ką daryti. O tam dviveidžiui tiesiog tai buvo dar vienas vaikas, kurį galėjo išnaudoti, o vėliau tik pasijuokti iš to.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 3 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (244 žodžiai)
  • Mokykla
  • Dviveidis draugas
    9 - 2 balsai (-ų)
Dviveidis draugas. (2011 m. Rugpjūčio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/dviveidis-draugas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 15:43
×