Dyzelinas Dyzelino degimas


Dyzelinio kuro klasifikacija. Dyzelino priedai. Užsidegimo pagerinimo priedai. Plovimo priedai – plovikliai ir dispergentai.Priedai nuo dūmų. Šalto tekėjimo šalto takumo pagerinimo priedai.Drumstimosi ir užšalimo stingimo temperatūros depresantai.Oksidacijos inhibitoriai , laikymo pastovumo pagerinimo priedai.Rūdijimą slopinantys priedai.Skaidrinimo drumstumo mažinimo priedai ir deemulsikliai. Antistatiniai priedai. Priedai nuo putų. Tepimo priedai.Biodyzelino savoka. Riebalų rūgščių metilo esteriai. Geriausiomis savybėmis. Degimas dyzelio. Dyzeliniose varikliose. Taksto spaudimo pabaigoje. Degalų purkšimo. Tiesioginio įpurškimo dyzeliniai varikliai. Nedideli hidrodinamiai nuostoliai. Didelis slėgio didėjimo greitis greito degimo fazėje. Greitaeigių variklių degiojo mišinio ruošimas ir degimas. Netiesioginio įpurškimo dyzeliai varikliai. Lengviesiams automobiliams. Mažesnis negu tiesioginio įpurškimo varikliuose. Papildomi šiluminiai ir hidrodinamiai nuostoliai. Dyzelinių variklių veikimo sandara ir veikimas. Degalų tiekimo sistema. Nupylimo vožtuvas. Deginių išmetimo sistemą sudaroKolektorius.

Šio darbo tiklsas buvo, susipažinti, su dyzelio savybėmis ir išsiaiškinti, dyzelino degimo charakteristiką, traumpai susipažinau su dyzelio savybemis. Dyzelinas- tai kuras, naudojamas greitaeigei transporto priemonei užvesti ir važiuoti. Kad dyzelinas atliktų savo funkciją, t.y. savaime užsidegtų ir užvestų automobilį, jam reikalinga užsiliepsnojimo savybė, kurią įtakoja cetano skaičius. Kuo jis didesnis- tuo lengviau dyzelinas užsiliepsnoja variklio cilindruose, taip pajungdamas visą variklio sistemą tolimesniam darbui. Dyzeliniame kure cetano skaičius lygus 51, o tankis (skirtas skystų produktų apskaitai)- 0,820-0,845 kg/l, esant 15 laipsnių C temperatūrai. Poto dirbdamas darbą išsiaiškinau, dyzelino degimo savybes ir degimo principą, kaip jis veikia, ir kokių salygų reikia, kad dyzelinas pradėtų degti. Sužinojau dyzelinio matoro savybęs, bei jų rūšis (netiesioginio ir tiesioginio) įpurškimo.

  • Chemija Referatas
  • Microsoft Word 39 KB
  • 2014 m.
  • 11 puslapių (2517 žodžiai)
  • Kolegija
  • Linas
  • Dyzelinas Dyzelino degimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Dyzelinas Dyzelino degimas. (2014 m. Gruodžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/dyzelinas-dyzelino-degimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 03:55
×