Dyzelinių transporto priemonių sveikatai žalingų dalelių kontrolės technologijos, siekiant sumažinti lauko oro taršą


Dyzelinių transporto priemonių sveikatai žalingų dalelių kontrolės technologijos, siekiant sumažinti lauko oro taršą. Priedo “X” sudėtis ir poveikis. Priedo “X” veikimo principas. Nauda vartotojui. Priedas “X”.

Pagrindinis tikslas – patenkinti vartuotojų poreikius ir siekti kuo daugiau sumažinti oro teršą.

Mūsų „X“ priedas bus gaminamas Vilniaus rajone. Patalpos bus nuomojamos. Įmonės pavadinimas bus UAB „X“.

Mūsų produktas įeis į rinką padėdant nuo reklamos ( skelbimų, lankstinukų ir pan.). stengsimės kuo daugiau supažindinti potencialius vartuojus su mūsų nauja prekę, kuri tikrai yra reikalinga kiekvienam automobiliui.

Priedas “X” yra šimtaprocentinis augalinės kilmės produktas. Priedas “X” visiškai suskyla, jame nėra jokių nuodingų medžiagų.

Priedas “X” neturi nei trumpalaikio, nei ilgalaikio neigiamo poveikio varikliams arba kitoms transporto dalims.

Priedas “X” veikia tokiu pačiu principu, kaip buityje naudojami plovikliai.

Priedo “X” sudėtyje yra chemiškai priršto deguonies. Nuolat valant skirstytuvus ir purkštuvus papildomas deguonis pagerina ir užbaigia degimo procesą, padidindamas variklio galingumą ir sumažindamas išmetamų anglies dalelių kiekį.

Taigi priedas “X” atlieka tris pagrindines funkcijas: išvalo variklio dalis, pagerina sudegimą ir sutepa variklį.

Įrodyta, kad šis priedas ne mažiau kaip 50% sumažina teršalų išmetimą ir, kaip rodo mūsų naujausi matavimai, beveik 75% - anglies dalelių kiekį.

Dėl efektyvesnio degimo proceso nuo 10 iki 20% sumažėja kuro sąnaudos. Mažiau kuro – mažiau į atmosferą išskiriamo anglies dvideginio!

  • Transportas Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2014 m.
  • 4 puslapiai (810 žodžiai)
  • Simona
  • Dyzelinių transporto priemonių sveikatai žalingų dalelių kontrolės technologijos, siekiant sumažinti lauko oro taršą
    10 - 2 balsai (-ų)
Dyzelinių transporto priemonių sveikatai žalingų dalelių kontrolės technologijos, siekiant sumažinti lauko oro taršą. (2014 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/dyzeliniu-transporto-priemoniu-sveikatai-zalingu-daleliu-kontroles-technologijos-siekiant-sumazinti-lauko-oro-tarsa.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 22:37
×